קצרצרים – על דו גלגלי באינטרנט הישראלי

הפעם ממש בקצרה – כמה נקודות משיקות בין תחביב הגלישה שלי באינטרנט לבין התחום הדו גלגלי..

 שירות החדשות גוגל ניוז הושק בשבוע שעבר (עם קצת בלגן מכיוונן של וואלה! ,Ynet וזלזול מצד שאר אתרי החדשות). החלק המעניין שגם קשור לדו גלגליים הוא, שהאתר אמנם סורק רק 100 אתרי חדשות ישראליים (לעומת 4,500 בגרסה האנגלית), אבל האתרים של מוטו ופול גז נכללים גם הם בסריקה. יפה.

 עוד שירות אינטרנטי חדש שכנראה ישפיע על הדרך בה אנו רוכשים חלקים ואביזרים לאופנוע ברשת: וואלה!Pay שמהווה בעצם את PayPal הישראלי. בכך, מקדימה וואלה! את גוגל שעומדת לקראת השקת שירות דומה (בשם Google base) ומשלימה את שירותי הקנייה ומכירה שניתנים במדור אחר שלה, וואלה!ביי (המקביל הישראלי, והמקומי בלבד, ל"eBay").

logoebay_150×70.gif

 מגזין "בייקס" כתב על קיומו של בלוגי הקט (תודה!). רצף טוקבקים של "אוהבי כרובי" גרם לכך שאפילו דף הידיעה השחיר. עורך האתר, כך נראה, נאלץ למחוק את כולן.

 זוכרים שכתבתי שאני מחפש עבודה? ובכן, מצאתי אחת. מתחיל לעבוד ב-1 לאפריל, ומבטיח לספר היכן (לצערכם, אני נשאר בתחום הדו גלגלי ). לאחר תחילת העבודה, יירד מספר הפוסטים, אך הוא יהיה קבוע ותמיד באותו יום – כנראה סופ"ש, אלא אם תגיבו שמתאים לכם ביום שונה.

  גולש מתחסד בויקיפדיה מנסה להכניס התייחסות ל"נושא הבטיחות" תחת הערך "אופנוע". בינתיים אני הצלחתי למנוע זאת בטענה כי "גם לגבי הערך `אקדח` –  לא מצויין נושא `הבטיחות`. אופנוע, כשלעצמו, אינו מסוכן. הוא הופך למסוכן בידי מי שמשתמש בו באופן לא נכון, מקצועי או ראוי. בקיצור: אין שום טעם להזכיר את נושא הבטיחות בערך זה". נקווה שזה יעזור – מה לא עושים למען שמירה "על התדמית"?

 רוצים להשאר מעודכנים? בטור הימני, מייד אחרי קטגוריית הקישורים שנקראת "הרשימות שלי", יש חלון קטן להזנת האי מייל שלכם. ואם אתם לא רוצים להתחייב, יש גם אפשרות ל-RSS, ממש אחר כך.

מודעות פרסומת

2 תגובות

  1. wolfy1

    אחלה פוסט שבעולם..
    שימושי ביותר הקטע עם הוואלהPAY ,

השאר תגובה