חרקים מתים על מסיכת החזית

  נראה מעניין: הכירו את הפולנייה. אתר המאפשר בין 1,001 אופציות אחרות, גם לנהל מעקב אחרי ההוצאות אליהן אנו נגררים בעקבות התחביב הדו גלגלי שלנו. הרישומים נשמרים באתר זמינים בכל עת, ומכל מקום, רק לגולש שהזין אותם. יכול להיות כלי מעניין ושימושי לחלק מאיתנו..

  ה-Everflux של גוגל (שבעבר נקרא "ריקוד גוגל"), שוב "דופק" את האתרים המתעסקים ישירות באופנועים ברשת הישראלית. חיפוש אחר המושג "אופנוע" בגוגל הישראלי, מציב ב-2 הדפים הראשונים כל מיני אתרים הזויים ובלתי רלוונטיים (כן, גם "ריידרס" הוא אחד מהם), ומתחיל בהצגת אתרי החדשות הדו גלגליות, רק מהדף השלישי ואילך (אמצע הדף, ידיעה פנימית מפול גז). חיפוש אחרי המושג "אופנועים, כבר מביא את "בייקרס", אתר האופנועים של הונדה ו"פול גז", לדף הראשון. נו… לפחות זה.

 קהילת הרכב המשובחת של CarsForum (שבעבר זכיתי לנהל בה, מטעם פול גז, את פורום האופנועים שהתקיים בין כותלי הקהילה), פתחה "פורום ספורט מוטורי". בינתיים מתעסקים שם רק בפורמולה 1. אתם מוזמנים לתקן את המצב

  מכירים את התמונות שכל אופנוען מצלם בנקודה זו או אחרת בחייו, ובהן רואים כמויות החרקים שקטל בזמן הנסיעה? בד"כ יהיו אלו משפחות שלמות של יבחושים שמצאו מותם בהתנגשות במסיכת החזית של האופנוע (הנה אחת שאני צילמתי לפני 6 שנים בערך). ידידי הגולש "קרנף", העלה תמונות מזעזעות משהו, ובהן רואים שהיבחושים גדלו מאוד (מאוד!) באיזור חוות השקמים, אבל עדיין לא יכלו למסיכת החזית של האפריקה טווין – לא לבעלי לב חלש.

bikepics-4195-full

  והמלצונת אחרונה: הגולש bzini פרסם רשימת טיפים קצרה אך איכותית, היכולה להיות שימושית לכל מי שחושב לטוס לתורכיה כדי לצפות בסבב הגראנד פרי של האופנועים.

מודעות פרסומת

השאר תגובה