אז מאי? פותחים את חודש מאי ברגל ימין?

טוב, קאט דה בולשיט. חודש אפריל עבר בצורה מגוחכת עם פוסט אחד בלבד. מביך. מעכשיו – לא אוגר יותר "חומר", אלא כותב כשיש (ותאמינו לי, שיש).

והרי הצהרה: מינימום פרסום אחד לשבוע, בסוף השבוע.

מתחילים בחיוך, איחולים ובמזלטוב-ים:

ברכות החלמה לאוריה כרמלי, איש מוסך "ספין" ואוטוטו אלוף ישראל במרוצי האנדורו (קטגוריה: "מקצועית קטנה"), שהצליח למתוח רצועות בברך במהלך אימון רכיבה – החלמה מהירה!

מזל טוב לחיים זנדברג, איש "מישלין", על רכישת האופנוע החדש, דרבי GPR, לקראת מרוצי אופנועי ה-50 סמ"ק הקורמים עור וגידים. שיהיה בהצלחה לכל המתחרים!

מזל טוב לפורום רוכבי השטח של תפוז, לכבוד כניסת אחת הדמויות הבולטות (והשנויות במחלוקת) של פורום אופנועי הכביש, לתוך חייהם. מוטי מור, הידוע ברשת כ-MORM (לשעבר"מתלמדו של ד"ר מוצלאחי"), רכש סוזוקי DRZ ומתכוון לפצוח בקריירת רכיבת שטח, ואח"כ סופרמוטו.

ובאותו הקשר: מזל טוב למטרו על ש"פתחו חשבון" (חלקו גלוי, חלקו נסתר), עם אנשי פורום האופנועים של תפוז, כשהכריזו ש"לא מעניין אותנו הפורום". אמרה מתוחכמת זו, שנאמרה למנהלי הפורום כשבאו להזמין אותם להשתתף במפגש השנתי, הביאה לזעם רב (די מוצדק, האמת) בקרב הגולשים. זו למשל, הייתה סיבה אחת לעובדה ש-MORM המדובר לא רכש אופנוע המיובא ע"י מטרו…

ואם כבר נכנסנו לנושא מטרו – סחתיין על המבצע עם מגזין בלייזר, שמזכיר את ימי מוטו העליזים –קאוואסקי VN1600 יוגרל בין מנויי העיתון.

מזל טוב לירון גולדשטיין, איש מוטו מדיה לשעבר (ועוד קודם כן – מנהל המכירות של ימאהה-כלל) שמונה לתפקיד מנכ"ל "מבט קדימה", יבואנית אופנועי היוסאנג הסיניים לישראל – בהצלחה!

מזל טוב לעיר חולון על פתיחת חנות אביזרי האופנועים הראשונה ברחובותיה ("רודראנר", רח` דב הוז 10)

מזל טוב לעומרי סגל (בנו של הלל סגל, מוותיקי הספורט המוטורי בארץ ומשתתף פריז-דקאר בעברו), על ש"ראה את האור" וצירף להעדפותיו המוטוריות, שהתמקדו בעיקר במרוצי ראלי על ק.ט.מ 400, גם רכיבות מוטוקרוס על אופנוע ייעודי שנרכש בדיוק למשימה זו. תהנה – בקרוב סופרמוטו?

מזל טוב למחסן החלפים של ד.ל.ב על תפיסתו ופיטוריו של המחסנאי הסורר שמכר (תמורת שוחד, כך טוענים), חלקים מוזלים למוסכי אופנועים באזור המרכז, והביא לחברה לנזקים כספיים לא מעטים. האם חקירתו במשטרה תפיל גם את "המשחדים" המדוברים? נראה… בינתיים – אין אף מילה על הנושא באתרי החדשות של עולם האופנועים.


בפורומי המכוניות נוהגים הצעירים והמתלהבים לפרסם "תצפיות". הודעות בהן מדווח לשאר הגולשים על מכוניות מעניינות-מיוחדות-יפות-מכוערות שנצפו על כבישי הארץ. הנה התצפיות שלי מהחודש האחרון:

בראשון לציון נצפה אופנוע מדגם הונדה מאגנה (50 סמ"ק), עם 370 ק"מ על השעון – בלבד. מצב? כמו חדש. מדובר על אופנוע שהופך בימים אלו למבוקש מאוד בקרב אספנים…בדיוק כמו הסוזוקי RV50.

עוד בראשל"צ – אופנוע קאסטום מדגם הונדה VF750F משנת 93 (היחיד בארץ). וכן – יש לו מנוע 750 סמ"ק בתצורת V4 שנלקח מה-VFR

באשדוד – נצפה DR250 שנת 88 ששופץ למצב ח-ד-ש (כולל צביעה). על השעון – 95 אלף ק"מ…

בבאר שבע נצפה אופנוע המשווע לשיפוץ – Garreli דו פעימתי משנות ה-40, עם בלם קדמי מיושן כשל אופניים (זוג מלחציים עטויות גומי כרפידות, הנלחצות לצידי הצמיג). מאחר ומדובר על מותג שנמצע בבעלות בומברדייה, אולי יש סיכוי להשיג חלפים דרכם?

וזוג אופנועים, דווקא די חדשים, שנצפו בכבישי הארץ – האחד: טריומף ספיד טריפל צהבהב עם מס` זר (נראה מדהים!). השני: ה-CBF250 של הונדה (שמעוצב הרבה יותר "זורם" מאחיו הגדולים), שהובא כדי להתאים לתקנות הרישוי החדשות שייכנסו לתוקפן ב-1 לינואר 2007. האופנועים הראשונים הוזמנו עבור מורי הנהיגה…

המשך שבוע נעים!

מודעות פרסומת

5 תגובות

 1. חזי הכלב

  את זוג המגנה
  ה-50 וה-750, אני מכיר אישית.

 2. ennicka

  כרובי,
  לאט לאט ובביטחה הופכת לקוראת קבועה כאן..מאוד נהנת ממה שאתה כותב 🙂

 3. כRובי

  כנראה 50 אחר ונוסף
  כי גם אותו הוא לא מוכן למכור. טוען שכבר הוצעו לו 20 אלף שקלים עבורו…

 4. כRובי

  רות. קיבלתי ורשמתי לעצמי.
  כמובן שהתגובה שלך מתקנת את הרשום בפוסט עצמו….

השאר תגובה