מודעות פרסומת
דלג לתוכן

פחות שישה על הכביש

בסוף השבוע האחרון נהרגו בכבישי הארץ לא פחות מ-6 בני אדם.

שר התחבורה שאול מופז, שזה עתה הבטיח הבטחות בדבר תוכניתו להורדת מס` תאונות הדרכים, יכול לישון בשקט. פחות "6 עבריינים" על הכביש.

אמנם אף אחד מההרוגים לא נהרג בכביש מסוכן, לא נסע מהר, לא היה עבריין מועד, לא היה נהג חדש ולא נסע ברכב לא תקין, אבל לגנרל התחבורה החדש זה לא משנה. אלו האויבים העיקריים לדעתו, ובהם יש לטפל. כאמור, מופז יכול לישון בשקט. נהגי ישראל, המטרה היחידה (כך נראה) של המלחמה בתאונות הדרכים, ספגו הפסד נוסף ו-6 משתמשי דרך נוספים ירדו ממצבת כוח האדם שלהם.

(מופז סוקר את עיקרי תוכניתו למלחמה בתאונות הדרכים, ב-Ynet)

ועוד באותו נושא: האם העובדה שמופז מאמין בסיסמת "רק הנהגים אשמים", היא הסיבה לכך שעוד לא שמענו את תגובתו בדבר העובדה שמע"צ לא תשתמש השנה ב-30 אחוז מתקציבה? האם העובדה שלא סימן גם את התשתיות הלקויות כתורמות ולעיתים אף אחראיות לתאונות, היא הסיבה לכך שלא שמענו מה יש לו לומר בנידון?

לינקסים, יבואנית דוקאטי, CPI ו-TGB לישראל, נמכרה. דיון מעניין שפתח RaananC (איטלופיל מושבע) בפורום פול גז, ובו הוא מביע את חששו הפרטי בדבר סיכויי המשך יבוא דוקאטי לארץ, ע"י הבעלים החדשים. מומלץ לקרוא.

ועוד באותו נושא: גם מוטובייק וגם בייקס מכריזים לגבי ידיעת המכירה של לינקסים: "בלעדי!".

בעוד מוטובייק ביצע הזנייה שיטתית ארוכת טווח לצרחות ה"סקופ!", ה"בלעדי!" וה"פרסום ראשוני!", הרי שחבל לראות את בייקס מצטרף גם הוא לעגלה המקרטעת שמוטובייק מוביל בנושא. תנו לגולשים את הקרדיט המינימאלי והאמינו שהם יוכלו לדעת ולגלות בעצמם מי היה "הראשון!" שפרסם זאת וחשף את המידע לפני כולם. ייאמר לזכות מוטובייק שהפעם הם עושים זאת לידיעה שמגיעה מ"העולם שבחוץ". בד"כ הם מכריזים "בלעדי!" על ידיעות שניתן למצוא לבד ברשת…

ברכות לגלעד בנאי, הישראלי שיתחרה בראלי הדקאר 2007, על פתיחת הבלוג החדש כאן בתפוז – הזדמנות להמליץ ולאחל בהצלחה!

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: