הקטרים באים!

הידעת? משרד התחבורה דורש מכל משאית חדשה הנכנסת לארץ, לעבור בדיקות מקיפות, ולא משנה איזה מכון בטיחות אירופאי או יפני כבר אישר את תנועתה על הכבישים הציבוריים. גם הנהג שיזכה להניח ידיו על הגה המשאית, לא יוכל לעשות זאת לפני שייבחן במבחן מקיף שיעביר אותו משרד התחבורה. וגם אחרי שיעבור הנהג את אותו המבחן, חובה עליו להמשיך ולציית לחוקי התנועה שקבע משרד התחבורה לכבישי ישראל. וברכבת? בעלת פוטנציאל נזק לגוף ולרכוש גדול בעשרות מונים ממשאית? אין שום קשר למשרד התחבורה- הנהלת הרכבת מאשרת את הכנסת הקטרים לארץ, היא זו שמכשירה את נהגי הקטרים, והיא זו שקובעת את מהירות הנסיעה של אותם קטרים, לאחר שיעלו על המסילה.

 כתבה מעניינת ומומלצת של מירב ארלוזרוב ב"דה מרקר".

ומעניין לעניין באותו עניין: "נהג קטר הודה: אני משתמש בהרואין"

הן מוטובייק והן פול גז, פרסמו על דבר נחיתת הג`יקסר 600 החדש בבונדד של עופר אבניר. בעוד מוטו העדיפו להתעמק במפרט הטכני ופול גז בהקשר האופנוע מול מתחריו (מבלי לציין את מחיר האופנוע החדש), הרי שאף אחד מהאתרים, לא בדק פרט מעניין שפורסם כבר בעבר – כמה אופנועים יגיעו לארץ בהתחשב בכך שסוזוקי העולמית לא עומדת בקצב הייצור (כמו כאן)? זהו פרט מידע שניתן להשגה בקלות מסוכני המכירות של סוזוקי, בטח ובטח ממשרד יחסי הציבור של עופר אבניר.

 בפורום האופנועים של פול גז, מתארגנת רכישה לספר החדש של גידי פרדר "על הגז". לחצו כאן לאשכול הרלוונטי בפורום קניות מרוכזות של האתר (מצריך הרשמה מוקדמת).

שבוע טוב!

מודעות פרסומת

השאר תגובה