הכרוב במגפיים

סיפור קצרצר ואח"כ המלצה

 מגפי הרכיבה שלי, AXO RC-5, התכסחו קשות ברכיבות האחרונות. את הטיפול והתיקון הזנחתי, עד שברכיבה האחרונה, כשהנחתי כף רגל על סלע תועה, הרגשתי אותו… עם האצבעות!

הדבר הביא אותי לבחינה מחודשת של הסוליה, ולגילוי המזעזע שבחלקו הקדמי של המגף לא נשאר כמעט כלום ממנה או מהבסיס אליו היא מודבקת. מצב המגף השני, כמו גם אזורי העקב, לא היה מזהיר בלשון המעטה.

רגע לפני זריקתם לפח והשקעה לא מתוכננת בעליל בזוג מגפיים חדש (לפחות 1,500 שקלים), ניסיתי את מזלי אצל "שאול הסנדלר", היושב בסמטה קטנה לצד הכיכר ברח` ביאליק בר"ג. שאול, בן לסנדלר וותיק, הינו רוכב Night Train, ובעבר שיקם את מגפי הרכיבה הקודמות שלי מס` פעמים (אך לעולם לא ממצב כה גרוע), ואף תיקן עבורי מעיל בהזדמנות אחרת.

 גם הוא היה סקפטי.

 אבל אחרי 3 ימים, קיבלתי ממנו זוג מגפיים כמעט חדשות – העבודה שעשה פשוט מדהימה, וניכר שהושקעה מחשבה רבה ועבודה מדוקדקת כדי לייצר עבור המגפיים הבלויות את החלקים שנשחקו מהן, מחדש. אפילו חירוץ בתחתית חלקי הסוליה החדשים הוא לא שכח, והתאים אותם לשאר המגף! ממליץ בחום לכל רוכב (גם כביש, גם שטח), שזקוק לתיקון, גם אם הוא נראה חסר סיכוי.

 שמתם לב? ליגת הקטנועים 2006, שהסבב השני שלה נערך בשבת האחרונה, היא ליגת המרוצים הדו גלגליים היחידה שמתקיימת כיום לצד ליגת הסופרמוטו (המוטוקרוס בהקפאה, ליגת האנדורו בפגרה בין עונות). ולמרות העובדה שזו הליגה היחידה שמתמקדת רק במרוצי אספלט, לא זכינו לסקירה באף אתר, מלבד מוטובייק, שגם השתמש בתמונה מן העונה הקודמת. מילא אם האתרים האחרים היו עסוקים בלסקר ולפרסם סקירות על ראלי חוצה-ישראל שנערך גם הוא בסופ"ש האחרון, ניחא. אבל גם מזה לא ראינו דבר מלבד פרסום תוצאות סופיות.

 .

 התשקורת העוינת הזו

  האתר "בחדרי חרדים" פרסם שלשום, לגבי אירוע דריסת התינוק בן ה-3 ע"י רוכב קטנוע, את הדברים הבאים: "…מספר פרחחים הגיעו רכובים על אופנועים אל תוככי העיר בני-ברק, כדי להתגרות בתושבים. האופנוענים החלו לנסוע בפראות ברחובות העיר, עד שאחד מהם פגע בילד בן שלוש. מיד לאחר הפגיעה בילד החבורה נמלטה מהמקום. הפרחחים תכננו כנראה היטב את מעשיהם, שכן מספר הרישיון של האופנוע הוסתר."

ואילו היום מתברר, שבכלל מדובר על רוכב, תושב בני ברק (!) שגנב את הקטנוע שעה קלה טרום הפגיעה, מתושב בני ברק אחר.

Save

מודעות פרסומת

3 תגובות

  1. אורי עייף

    למה לערבב שמחה בשמחה?
    פולגז חוגגים, ואתה חוגג את אי כיבוס הכביסה המלוכלכת בפומבי.

  2. אורי עייף

    קורה לטובים ביותר
    בעיקר כי אני לא ברור.

השאר תגובה