רוכבת מרוצים

פרסומות מטרו ב”מוטו” ו”בלייזר” – מי החסוד ומי הפרובוקטיבי?

תהיה קצרה: במרכז גיליון "מוטו" החדש (אוגוסט 06`), מופיעה פרסומת של "מטרו", יבואנית ימאהה לישראל, על כפולת עמודים. לצד אופנוע ה-R6R החדש, שוכבת בחורה נאת גזרה, הלובשת לגופה תחתונים בלבד. שערה הזהוב משוך לאחור וחושף חזה נאה וזקוף.

בגיליון "בלייזר" שיצא החודש במקביל, מופיעה אותה פרסומת, גם היא על כפולת עמודים במיקום בולט בעיתון. אך הבדל קטן קיים: דווקא ב"בלייזר", ששמו יצא כעיתון "לגברים", בו גוף האישה מהווה מודל להערצה (וכן להתייחסויות שוביניסטיות לא מעטות), דווקא שם – שערה של הבחורה מהפרסומת לימאהה, משוך לפנים, וזוג צמות מסתירות את שדיה השזופים.

בכל גיליונות "בלייזר" בהם אני קראתי ועיינתי (לא מתבייש להודות: כבר לפני שנתיים וחצי ביטלתי את המנוי ל"מוטו" כדי לממן מנוי ל"בלייזר"), בכל הגיליונות כולם, לא נראתה אפילו פטמה אחת לרפואה, והס פן מלהזכיר חזה חשוף לגמרי. זאת, למרות שגדולה עד מאוד כמות תמונות הנשים הלבושות חלקית בעיתון.

האם מטרו היו החסודים בכל העניין, כשרצו להיחשף מול קהל קוראים רב ומגוון כשל בלייזר, באופן מאופק יותר? האם דווקא בלייזר היו אלו שצנזרו את הפרסומת? האם מוטו הם-הם "מגזין הגברים" האמיתי בארץ? (גם בחורות ערומות וגם אופנועים לגברים מסוקסים ושעירי חזה)?

מה דעתכם? מי יצא לפלף ומי חיזק מעמדו כ"גבר-גבר"?

ועוד קטנה לסיום בעניין בלייזר החדש: הזכרתי בעבר את התכנים שאלי פאנגס מייצר עבור בלייזר כטקסטים מומלצים במיוחד, והפעם אני שמח לעשות זאת שוב: סקירתו לגבי עלייתו ונפילתו הנוכחית של ולנטינו רוסי, הנה סקירה מקצועית מאוד ("סקניה-סטייל"), המועברת לקורא בצורה ברורה, זורמת ונהירה במיוחד. לא פשוט לאור העובדה שהקורא הממוצע של המגזין, מבין בקושי בתחום מרוצי האופנועים, וגם זאת בלשון המעטה.

מקווה בשביל כולנו שהכתבה הנ"ל תופיע גם בערוץ המגזין, המתפרסם באתר Ynet.

והנה פנייה אישית לפאנגס: אני יודע שאתה מנוי לקבלת עדכונים מהכRוב-לוג. אולי, לאור החנופה המתוארת לעיל, "תארגן משהו לחבר`ה" ותמשוך בחוטי ההנהלה הגבוהה כדי שהכתבה אכן תעלה לאתר?

והתמונה המצורפת: ברוח בלייזר וגסות הרוח המופיעה שם מדי פעם לגבי נשים…

ובאותו נושא:

מחירון אופנועים

טיפים חשובים: איך לעבור טסט על אופנוע או קטנוע

50 דרכים וטיפים שיעזרו לך להציל את עצמך ואת האופנוע

בדיקה לאופנוע לפני קנייה – איך עושים זאת נכון?

מודעות פרסומת

7 תגובות

 1. אורי עייף

  דבר אחד אני לא מבין
  איפה הדוגמאות המצולמות של הפרסומות?

 2. כRובי

  כפי שלמדת בוודאי להכיר אותי…
  חיפשתי, כמובן שחיפשתי. 🙂

 3. אורי עייף

  אין לא יכול, יש לא רוצה
  תתחיל להקליד אפסים ואחדים חבוב, מזה אתה לא מתחמק.

השאר תגובה