מודעות פרסומת
דלג לתוכן

גאראז’? מוסך? או שמא ניתן להגדיר כ-”סדנה”?

במסגרת עבודתי, נחשפתי פעמים רבות לסדנאות עבודה של KTM ברחבי העולם. במסגרת פרזנטציות, הרצאות ותמונות רבות שקיבלתי דרך האי-מייל, ניתן היה לראות קו עיצובי ומחשבה מוקדמת גם בעיצוב המקומות "המלוכלכים" בהם הכלי מפורק לגורמים והלכלוך לא מועט. למעשה, יצא לי לבקר פיזית בסדנאות של KTM העולמית באירופה, גם מחוץ לאוסטריה.

הקו ברור – צבעים רשמיים של היצרנית: כתום ושחור.ההתייחסות לצרכי המוסך מבחינת הצבעים באה לידי ביטוי בצביעת החלק התחתון באפור והעליון נשאר בלבן.

אין "קישוטים" על קירות הסדנה, רק תכליתיות נטו: כלי עבודה ייעודיים המיוצרים ע"י ועבור היצרנית לשימושים מיוחדים וייעודיים לאופנועים מתוצרתה (כל הכלים כמובן, ממותגים בהתאם). והניקיון והסדר? שולטים בהכל, כיאה לאוסטרים.

חלק מהתמונות שהעלתי בפוסט שכאן (באמת מומלץ להכנס לקישור, כדי להבין על מה אני מדבר) צולמו בחדרים המדגימים בפני מכונאים של היצרנית ברחבי העולם, כיצד חדר עבודה של מכונאי רשמי אמור וצריך להראות. כפי שתקראו בטקסט, מדובר על כיתות לימוד למכונאים ולתלמידי תיכון (!) הנמצאות בבניין היצרנית KTM אשר במטינגהופן, אוסטריה.

הורדתי תמונות חדשות שצולמו בסלולארי שלי, מסדנת KTM רשמית שכזו שבה נכחתי כמה ימים לפני פתיחתה באופן רשמי לקהל הרחב

התמונות, כולל הקטנה כאן למעלה, מציגות את הכלים הייעודיים, הליפטים, עמדת המחשב הנדרשת לאופנועים המוזרקים, משטחי העבודה, צינורות לחץ האויר הנמתחים, הצביעה המדוברת על הקירות (אותה ניתן להשוות ל"כיתה לדוגמה"), ארונות ומגרות הציוד וכמובן את האופנועים הממתינים לטיפולים.
מי יכול לנחש באיזו מדינה צולמו התמונות?

 

 

התמונות לצפייה בגודל מלא מלמעלה למטה: 1 , 2 , 3 , 4, 5.

מצטער על איכות התמונות…

מודעות פרסומת

8 תגובות בנושא “גאראז’? מוסך? או שמא ניתן להגדיר כ-”סדנה”? כתיבת תגובה

 1. בישראל?!
  ווואו איזה מקום זה צריך להיות… 😈 😈 😈 😈

 2. באיזה מדינה זה
  נורא קשה לנחש
  ולדמיין שזה בארץ זה ניראה לי חלום

  אבל הסדר של הדברים הוא מהמם בצורות שזה לא יאומן

 3. שמע זה לא הולך ככה הDRZ הכחול בתמונה אחת לפני אחרונה אומר לי "בוא ותקח אותי כבר"! 😳

 4. המוסך החדש של סטאריק. מקום יפה מאוד.
  מתי הפתיחה הרישמית ?

 5. אחלה מקום מסודר אה לא להרבה זמן סתם סתם אני צוחק .אבל אני אוהב את הסדנה ….. :)בהצלחה ערן סטאריק ואלעד גבר גבר תמשיכו ככה .

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: