מודעות פרסומת
דלג לתוכן

אופנוע בלינג-בלינג

לפני כחודש בערך, שיגרתי את האופנוע אל שמי מתקן אדם, לאחר שהתעכבנו שנינו בקצה עלייה לא ארוכה אך די תלולה. האופנוע דשדש מעט במקום, אני דחפתי קצת הרבה גז, אבל גם שחררתי את הקלאץ'. הגלגל האחורי תפס אחיזה לפתע, והאופנוע השתגר מעלה, ביצע סלטה לאחור ולאחר שפספס אותי, נחת עם מלוא כובד משקלו על קצה קצהו של סלע שחבט בטלסקופ הימני. מעוצמת החבטה, הדומה למכת גרזן מדוייקת, התקפל הבקבוק החיצוני לעומק של 2 מ"מ בערך, ופגע בדרך גם בבקבוק הפנימי.
הבקבוקים נתפסו זה בזה, וכמעט שלא ניתן היה לשחרר אותם האחד מהשני. הרכיבה הביתה, הרגישה כאילו הגלגל הקדמי מחובר לידיים, כשהמתלים לא מתפקדים כלל (העיקום מנע מהמתלה מלעבוד).

לאחר חודש של ליקוט החלקים הדרושים לתיקון, וגם ליקוט הכספים הנדרשים לתיקון נזק שכזה, נשלח האופנוע לאחר כבוד לסוכנות סטאריק ביהוד. אותה סוכנות שדאגה לי לבינתיים למתלה קדמי חליפי עד ליום התיקונים.
המתלה החדש הורכב (כבר עם בושינגים חדשים, שמן חדש וכן הלאה) והעבודה הסתיימה.

אבל האופנוע כבר במוסך, לא ננצל ההזדמנות להתפשט מכל חסכונותיי עד תום?
אז הוחלפה ידית קלאץ' לאחת ישרה, נופחה סעפת הפליטה חזרה למימדיה המקוריים, והוחלפה הבוכנה כי אין טעם למשוך ולהתקמצן ובכך לסכן את שלמות הצילינדר. ואם כבר "הבפנים" חדש, לא נדאג גם לעניין האסטטי?

קיט המדבקות שליווה את האופנוע מיומו הראשון, הראה כבר סימני בלאי מתקדמים, במיוחד לאחר פסטיבל KTM שבו השילוב בין מקס מקס ומתן ניר שהתארחו על מושב האופנוע בתחרות, הוריד את המדבקה הימנית, ובמקביל – KTM הציגה קיט מדבקות חדש שמתראים לפלסטיקה לבנה של דגמי 2009. היא אולי פחות יפה ויותר צעקנית מהקודמת, אבל היא גם בהחלט יותר מיוחדת…

להלן תמונות להתרשמותכם מה-125EXC המושקע ביותר בישראל. כי מי שמשקיע, שוקע בחובות….

בהגדלה

בהגדלה

 בהגדלה

בהגדלה

בקרוב: החלפת תמונת הבלוג שבראש הדף לאחת מעודכנת… מגניב

מודעות פרסומת

3 תגובות בנושא “אופנוע בלינג-בלינג כתיבת תגובה

  1. לדעתי זה הרבה יותר יפה מהקודם!
    רוכבים מחר!!!!(?)

  2. אל תלכלך מקסמקס :mrgreen: אתה יודע שרומני קלאסי היה משאיר את האופנוע במראה נבלה. אני הצלחתי להתגבר על עוצמת ה-DNA המככב אצלי, והתנהגתי בניגוד למורשת אבותיי כששפכתי כסף על תחזוקה שוטפת (שלא לדבר על הבלינג בלינג שעבר הכלי). תפרגן קצת! :mrgreen:

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: