בכביש 10 יפתח לרכיבה שלושה כבישים מקיף ישראל - שנת 2020

ישראל בעיני מבקר על 2 גלגלים

סטיוארט דוואל (פייסבוק, טוויטר) מפעיל בלוג באתר המטיילים Travelblog.com. הוא יצא באוגוסט השנה (2009) מאנגליה, כשהוא רכוב על אדוונצ'ר 990 כתום, בדרכו לדקאר שבאפריקה. מטרתו, בין השאר, היא לגייס כספים למען הפעלת מסוק-אמבולנס לפינוי אווירי מהיר באיזור מגוריו. עד כה, אגב, הוא הצליח לגייס 222 ליש"ט (לדף גיוס התרומות). לא בדיוק הסכום שקיווה לגייס בשלב כה מאוחר של מסעו…

בכל אופן, במסגרת המסע, עבר סטיוארט גם בישראל ואף עצר בסוכנות סטאריק אינג'ינירינג שביהוד, לצורך טיפול תקופתי באופנוע. נראה שהתנסותו עם מדינת ישראל, לא הייתה חיובית כל כך, אך נראה שהבחור גם לא בדיוק "עשה שיעורי בית" לפני שהגיע ועל כן לא טרח לבקר בירושלים כנדרש. לא פלא שאח"כ הוא מתאר את הביקור בבית לחם (שאסורה לכניסת ישראלים), כמקום שהכי ריגש אותו בכל טיולו.

בכל אופן, המחמאות למקצועיות שגילה בסוכנות KTM שביהוד והאווירה הידידותית שהתוודע לה במקום, מרככות במקצת את הטקסט העוקצני/ציני/ממורמר של הבחור מביקורו החטוף בישראל.

לקריאת הפוסט העוסק בחווייה בישראל, הקישו כאן. לדף הראשי של הבלוג לצורך קריאת פוסטים אחרים של הבחור מקורותיו בעולם, הקישו כאן.

 

השאר תגובה