פרסומת למרוץ אקסטרים אנדורו

ב-2011 צפויים כל מרוצי האקסטרים אנדורו הנחשבים (רומנייאקס, ארזברג, רוף אוף אפריקה, טוף וואן, וההלס גייט) להתאחד לליגה אחת מוסדרת כשהמנצח שיאסוף את מירב הנקודות באירועים אלו, יזכה בתואר אליפות העולם באקסטרים אנדורו. זהו רק אחד הסממנים המצביעים לאן ספורט האקסטרים אנדורו, שהיה מורכב עד כה מרצף של אירועיםשאינם קשורים זה לה, מתפתח. לא עוד תת ענף איזוטרי שהתפתח בשל שיקולי ריינטינג מתחום האנדורו המוכר, אלא תחום שכמעט עומד בזכות עצמו וזוכה לפופלאריות גוברת והולכת הן מצד הצופים, הן מצד הרוכבים וכמובן ואולי הכי חשוב – לתמיכה הולכת וגוברת של נותני החסות בתחום.

בינתיים, ניתן להסתפק בליגות מקומיות של מרוצי ה-Indoor הנערכים, כפי ששמם מרמז, באולמות סגורים, ומהווים מקסימום פאן לצופים במינימום מאמץ. ממש לשבת ולראות את האקשן מתחילתו עד סופו. דוגמה שפורסמה לכך כאן בעבר – סרטון ממרוץ האנדורו קרוס בלאס ווגאס, ארה"ב.

איוואן סרבנטס הספרדי, רוכב האנדורו שנמצא בשלבי המעבר מ-KTM לגאס גאס, הצטלם למודעת הפרסומת למרוץ שנערך בספרד בפברואר השנה. לדעתי? זו תמונה מגניבה במיוחד שמראה בדיוק את מה שקורץ לצופים במרוצים אלו. לא עוד שיטוט על גבעות סביב המסלול כדי למצוא קצת אקשן לשניות מועטות כשאר האלופים חולפים על פנייך, אלא מנה מרוכזת של אנדורו קשה, עם קרבות מרפקים ואדרנלין בשמיים. מרוץ שבו הצופה יודע מההתחלה מי מוביל, ומי מנצח והכל נגמר תוך זמן קצר יחסית.

והמודעה המלאה

מודעות פרסומת

השאר תגובה