על האופנוע יש בישראל נשים רוכבות

הפסטיגז בשמרת – אוקטובר 2015

בעבור האופנוען ההדיוט הממוצע במרכז הארץ, סצינת אופנועי ורכבי הצפון הרחוק היא משהו שפשוט אינו קיים. למעשה, בעבור רבים מאיתנו (מודה ומתוודה, גם בעבורי עד לא מזמן), האיזור שמעל לקו הגיאוגרפי של חיפה בואכה טבריה נחשב ל"מעבר להרי החושך" בכל הקשור לאירועים, מפגשים, או שוק בכלל לאופנועים. זה שיש להם יופי של נוף וכבישים משגעים, אנחנו יודעים – אבל מסתבר שיש שם הרבה יותר מזה.

ה"פסטיגז" שנערך במגרש ליד 'הנפחיה של שי' בקיבוץ שמרת ביום שישי האחרון (2.10.15), הוכיח כי הסצנה הצפונית היא עקבית, חזקה, שוקקת ומלאת חיים. במרכז הארץ נערכה במקביל ההתכנסות של מועדון ה-5 בהיכל נוקיה, מועדון רוכבי הארלי דוידסון יצאו למסע התרמה (העלאת המודעות לסרטן השד) ואפילו מועדון אלפא-רומאו חגג בדיוק באותו היום 5 שנים להווסדו. כל זה לא מנע מיותר מ-80 רכבי ואופנועי אספנות, כולל הארלים ואלפות כמובן, להגיע למקום למטרות תצוגה, כשכל  האירוע אורגן ונערך תחת מטריית החסות של חברת UShops העוסקת בייבוא אישי של רכבים מחו"ל. מעל 700 מבקרים הגיעו לאירוע, חלקם משפחות שלמות שנהננו מתצוגה מוטורית ראויה, חינמית ואיכותית.

גולת הכותרת לטעמנו, היו זוג האופנועים (אלא מה?) שהוצגו על בימה קטנה ומגודרת – שניהם הוכנו בסדנה אמריקאית על פי דרישת הלקוח הישראלי ויובאו ארצה לפני כשנה, על ידי החברה המארגנת. בשניהם, השייכים כאמור לאותו בעלים, מודגמת רמת גימור ועבודה שלא נתקלנו בה עדיין בפרוייקטים מסוג דומה בארץ. דוגמאות מצוינות כיצד אופנועי קפה רייסר ובוברים אמורים להראות כשסדנה מנוסה מתנפלת עליהם עם תקציב ראוי – ממש כמו בתוכניות הרכב בנשיונל ג'יאוגרפיק…

פורסם במקור בדו"גיגים

מודעות פרסומת

השאר תגובה