על הבעיטה הזו ולנטינו רוסי ישלם

בניגוד לאולי-הייתה-בעיטה-ואולי-לא הקודמת עם מרקז (סרטון), הרי שהפעם ולנטינו רוסי כנראה ישלם מחיר גבוה יותר. בפעם הקודמת הוא די הפסיד את האליפות בגלל אותה ההתנגשות, אבל הפעם הנזק יהיה כספי ובעיקר תדמיתי.

הסרטון הקצרצר הבא, 4 שניות בלבד, מתעד את ולנטינו על קטנוע ימאהה דו פעימתי, בפאדוק המסלול בוולנסיה, לאחר המרוץ בו סיים במקום הרביעי. ולנטינו ספק בועט ספק דוחף, אשה בשם אנה קאבאנילאס מאיזור אנדלוסיה שבספרד, שעמדה עם גבה אליו כדי להצטלם עם מוט סלפי, וכנראה כלל לא שמה לב שהוא מתקרב. המבט הכעוס שלו לאחר שחבט\התנגש בה, מראה שככל הנראה זה נעשה בכוונה ולא בטעות.

כעת, מדווחים האתרים באירופה שהגברת, שלא התכוונה לתבוע פיצוי בתחילה, החליטה להגיש נגד הכוכב האיטלקי תביעה, וזאת לאחר שצפתה בסרטון, שכבר הפך לויראלי והציף את הפורומים ואת הפייסבוק. בסרטון, היא אומרת – ניתן לראות בבירור שהדבר לא היה במקרה, לא היה תאונה ונעשה בכוונה תחילה. "אם זה לא היה בכוונה, הייתי מוותרת. אבל ניתן לראות שהוא לא רק בעט בי, אלא גם פגע בי עם המרפק".

רוסי, שנשאל על המקרה, אמר שהוא מצטער על הפגיעה בה, אך חייבים להבין כי הצפיפות בפאדוק הפכה לבלתי נסבלת וכבר לא ניתן לנוע באיזור בחופשיות. "צריכים להבין שבפאדוק אני מוקף על ידי אנשים רבים שרצים אחריי, מנסים להצטלם איתי ומנסים לגנוב לי את הכובע שאני חובש. צריכים להבין שלאור הנסיבות, דברים כאלו יכולים לקרות".

ואיך אפשר בלי הסרטון הקצרצר:

 

הבעיטה\התנגשות עם מרקז ב-2015

מודעות פרסומת

השאר תגובה