מודעות פרסומת
דלג לתוכן

אווירת מרוצים: סופרמוטו במסלול פצאל

דיווחי תוצאות המרוצים ממסלול פצאל שבבקעה, הופכים לשמחת כולנו להיות לדבר בשגרה. אבל יש גם לא מעט אווירה מסביב. סרטון מגניב סביב תחום הסופרמוטו, חושף את היופי שבמסלול המדברי.

באחד מהאזורים היפים והרותחים בבקעת הירדן, עומד לו מסלול המרוצים החוקי והראשון בישראל. ולמרות שהוא מרוחק כשעה ויותר מאיזור גוש דן הסואן, מתרחשת אליו עלייה לרגל כמעט מדי יום של עשרות אופנועים. מי ברכיבה ובמי בעגלה הנגררת על ידי רכב. המסלול, שהוקם בעבודה קשה במשך יותר מ-4 שנים ובעלות גבוהה למדי (מוערכת במיליוני שקלים), הוא היחיד שזכה לכל האישורים של הרשויות לפעילות ספורט מוטורי ועל כן הוא מארח רכיבת כביש לצד רכיבת סופרמוטו, בכל הזדמנות.

אורכו כ-1380 מטרים ובחלקו המהיר, הוא כולל כ-9 פניות בזויות שונות: החל מפניות הדוקות של 180 מעלות וכלה בפניות הכוללות שינויי גובה ופניות בעלות אייפקס כפול. רוחבו של המסלול נע בין 11 ל-15 מטרים, כיאה לנדרש ממסלול המיועד למרוצי ראלי קרוס של מכוניות. בעבור האופנועים, זה הרבה יותר מקום לקווי פנייה רבים ומגוונים, מכדי שנזדקק להם.

הוולוגר אריאל רותם, המפעיל את דף הפייסבוק וערוץ היו-טיוב Rid3r, תיעד וערך לסרטון מגניב את האווירה שמסביב לימי האימונים והמרוצים במקום, של תחום אופנועי הסופרמוטו. התוצאה יפייפיה לטעמי, לא מעט בזכות הנוף המדברי והצבע המיוחד שיורד על המקום כשהשמש מתחילה לרדת.

אין שום סיבה שלא תהנו גם אתם מהסרטון:

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: