לרוכבים

ערוצי יו טיוב מומלצים לרוכבים

רשימת ערוצי יו טיוב דו גלגליים מומלצים לרוכבים. רשימה זו נבנתה סביב הערוצים שמציעים תוכן העוסק ברכיבות מצולמות, המלצות וסקר שוק, הדרכת טיפולים לאופנוע וכו'. אתם מוזמנים להוסיף בתגובות את ההמלצות שלכם!

כתב: רון יהודה 

צילום: יאיר זיו

MC Rider
גבר בשנות החמישים שלו שנותן טיפים זהב לגבי רכיבה בטוחה ורגועה בכבישים ציבוריים והמון ניסיון חיים. קצב הדיבור איטי ומובן לכל (אך זה יכול להפריע לחלקכם). לפעמים זה נעים להוריד קצב, להפנים ולעכל כמו שצריך את הטיפים שהוא נותן וגיליתי שאת רובם אני זוכר גם חודשים אח"כ.
https://www.youtube.com/c/MCrider

FortNine
ערוץ איכותי מאד עם רמת הפקה גבוהה. המידע מעניין – איך היצרנים חושבים ואיך זה מתבטא באופנוע, השוואות שוק מבוססות נתונים ובדיקות מצולמות וגישה של בעד הצרכן עם אמינות גבוהה.
https://www.youtube.com/c/FortNine

YammieNoob
ערוץ של רוכב על אופנועי ספורט ונייקד, עם הומור קצה אינטרנטי. מפורסם באהבה שלו לטריומפף דייטונה ומנועי 3 צילינדר. הערוץ כולל הרבה סרטוני Top 10, סרטוני רכיבת כביש ומעט שטח וחוץ מזה, למי לא בא לראות איך משדרגים טורבו 'בוסה?
https://www.youtube.com/c/yammienoob

DanDanTheFireman
ערוץ מעולה לאלו שרוצים "לצוד תאונות" מראש ורוצים להשתפר בנושא. ניתוח של סרטוני תאונות מרחבי העולם ודיון איך אפשר לחזות את זה מראש. יש לו גם כמה סרטוני הדרכה נחמדים לאלו שמעוניינים ברכיבה רגועה ובטוחה בכבישים ציבוריים.
https://www.youtube.com/c/DanDanTheFireman

SuperBike Racer
ערוץ של רוכב ספורט בכבישים בין עירוניים מדהימים בקפריסין. מגוון גדול של כלים מ-600cc ומעלה. למי שאוהב סאונד אופנועים, זהו ערוץ גן עדן.
https://www.youtube.com/c/yiangosa

Schaaf
רוכב אוסטרי שנוסע בכבישים מדהימים על מגוון כלים ובמיקומים משתנים. הסדרה המצליחה ביותר שלו היא Raw OnBoard, רק סאונד של אגזוז מטריף וצילום מגוף ראשון של רכיבות מגניבות לאללה.
https://www.youtube.com/user/Schaaf

Mike On Bikes
ערוץ שמנתח רכיבת מסלול ואת ההגיון העומד מאחורי טכניקות שונות שבהן משתמשים רוכבי מירוצים. ההסברים מלווים לרוב באינפוגרפיקה ווידאו להקל על ההבנה.
https://www.youtube.com/c/MikeonBikes

Emre 600rr
למי שאוהב רכיבה חוליגנית וסאונד ממכר בכבישים ציבוריים. רוכב בעיקר על CBR בנפחים משתנים. מגוון סרטוני רכיבה מתגרזנת ומירוצי רכב ואופנוע.
https://www.youtube.com/user/emre600rr

Motonosity
רוכב אופנועי ספורט עם סרטוני הדרכה איך לבצע פעולות טכניות וטיפולים באופנוע וסרטוני רכיבה מדליקים עם מהירויות של שלילת רשיון.
https://www.youtube.com/c/motonosity

ובאותו נושא

אופנועים באינסטגרם: חשבונות ששווים מעקב

סרטי אופנועים – סרטי אופנועי כביש, סרטי אופנועי שטח, MOTOGP, ראלי ועוד

הכרובלוג בפייסבוק 

עקבו אחר האינסטגרם של הכRובלוג

הרשמה לערוץ היו טיוב של הכRובלוג

הכרובלוג – מעכשיו עם ערוץ עדכונים בטלגרם

תגובה אחת

השאר תגובה