דף הכרובלוג בפייסבוק עבר דירה

דף הכרובלוג בפייסבוק חוזר לפעילות מלאה אך בכתובת טיפל'ה שונה. הכל בזכות צוקרברג וצבא האלגוריתמים שלו שמאוד חוששים מ-"התעללות מינית במבוגרים".. רגע, מה?!

תקראו, תעקבו ובטוח תהנו –  הולך להיות כיף 🙂

דף הכרובלוג עבר שינוי

גם אם שמתם לב, וגם אם לא – בחודשים האחרונים ירדה הפעילות של דף הכרובלוג המקורי, עד כדי כך שמאז ה-26 ליולי, לא פורסם בו דבר. הסיבה לכך נעוצה בעונש (אין לי דרך אחרת לכנות זאת) של פייסבוק, על כך שהדף חרג 3 פעמים מחוקי הקהילה.

אם זה מעניין אתכם: מאז הוקם הדף לפני כ-6 שנים ועם מאות פרסומים, הוא חרג פעמיים מחוקי הקהילה של פייסבוק בשל זכויות יוצרים בשל שירים שהוצמדו לסרטונים השונים. הפעם השלישית והאחרונה, הייתה גם ההזויה ביותר: סרטון בו רוכב שוכב על האופנוע בכביש ("סופרמן") וחברו צובט לו בישבן תוך כדי רכיבה, נפסל בשל "התעללות מינית במבוגרים"… 🧐

מאחר וזו הייתה החריגה השלישית והאחרונה המותרת בחוקי פייסבוק, קיבלתי הודעה כי מעתה ואילך הדף יוגבל בחשיפתו לקהל הרחב. עונש זה נשאר בתוקפו גם לאחר ניסיון ערעור. ואכן, מאז חודש אפריל החשיפה הצטמצמה מהותית ופוסטים, שבעבר היו זוכים לעשרות תגובות ומאות, ואפילו אלפי לייקים, גרדו בקושי את ה-50 לייקים ביום טוב. וזה לדף עם יותר מ-64,000 עוקבים ומעל 22,000 לייקים, כן?

יכולתי לסגור ת'באסטה ולהמשיך הלאה, אבל הרצון להמשיך ולעשות שמח לרוכבי האופנועים בישראל, חזק ממני. מה גם – שיש לי מלא חומרים טובים שחבל לבזבז ולהשליך אותם לסל המחזור.🤩

אז חזרתי בדף חדש.
וכאן אתם נכנסים לתמונה – לפחות לחודשים הקרובים: הגיבו, תנו לייק כשמגיע ושתפו את הסרטונים, התמונות והמימז הטובים (לדעתכם) כדי שהדף יגיע לתפוצה רחבה ככל האפשר בחזרה.
תודה ושיהיה לכולנו כיף! 😍

שלכם,
תומר "כרובי" מ-"הכרובלוג"

לדף החדש, הקליקו כאן 

השאר תגובה