סרט GP מסלול אספלט

אחרית הימים: צפייה במרוץ GP בפאב מקומי עם פרשנות בעברית

אכן, חזון אחרית הימים התגשם ואף אחד לא הכין אותי לצפוי. אתמול בערב התכנסו, ע"פ מס' הודעות בפורומים הדו גלגליים בעברית, חובבי מרוצי הגראנד פרי לצפייה משותפת בסבב הראשון של עונת 2009 שנערך בקטאר. מקום ההתכנסות: פאב המילקי Way בהוד השרון. בתכנון: שידור המרוץ בערוץ 5 לייב כשטל שביט ובועז קורפל מבצעים את הקריינות והפרשנות למרוץ. מי היה מאמין שנזכה לשמוע פרשנות למרוצי GP בעברית…

במפתיע (עבורי לפחות), הגיעו יותר מ-50 חובבי ספורט מוטורי למקום, כשהם מלווים ב-30 דו גלגליים שונים שעמדו בגאון במגרש החנייה. בירות זרמו בשפע וגם אלכוהול מסוגים אחרים, כל זאת לצד פלטות מטוגנים כמיטב המסורת. ההרגשה הייתה כשל פאב אוהדי כדורגל באירופה, בייחוד לאור העובדה שחלק מהצופים הגיעו כשהם לבושים בחולצות עם מותגי הקבוצות והרוכבים המובילים האהובים עליהם. למרות שהמרוצים קוצרו או נדחו בשל מזג האויר הסוער במסלול, כמעט ולא נפגמה אווירת החג במקום. ייתכן מאוד שאם היה המרוץ מתקיים כמתוכנן, היינו זוכים לאווירה מעניינת עוד יותר. נכון, זהו לא פאב אוהדים קלאסי, ואפילו לא פאב אופנועים קלאסי (אין חליפות רוכבים על הקירות, בוכנות הפוכות כמאפרות על השולחנות או אופנועים שתלויים על התקרה), אבל כן יש 2 מסכי טלויזיה גדולים, חלל רחב שמאפשר זוית צפייה נוחה לכולם, אלכוהול טוב ומנהל משמרת שרוכב בעצמו ולכן מפנק באמצעות המטבח והבר העומדים לרשותו, את הרוכבים.

ולמי שפספס? יש היום הזדמנות להגיע ולנסות לחוות זאת שוב, למרות שהרגשתי היא שפחות רוכבים יצליחו להגיע הערב. נפגשים ב-21:00, שעת תחילת המרוץ של הקטגוריה הבכירה, במילקי Way בהוד השרון, שדרות הנשיאים פינת רח' אסירי ציון.

תגובה אחת

השאר תגובה