לי זה לא יקרה לתאונה

מה גרם לתאונה? היד הנעלמה שמשכה את ה-CBR מעלה (סרטון)

מה גרם לתאונה שריסקה את רוכב האופנוע ראיה במסלול? ראו את הוידאו המצורף כפי שעלה בדף הפייסבוק הרשמי של אליפות העולם בסופרספורט. ליגת מרוצי המסלול לאופנועים המבוססים על ייצור סדרתי בנפחי המנוע 600-750 סמ"ק (תלוי במספר הצילינדרים).

הרוכב ג'ינו ראה (Gino Rea) התעופף מההונדה CBR600RR ביציאה מפניה במסלול מגני-קורס, בזמן האימון החופשי לקראת המרוץ שנערך מספר שעות מאוחר יותר (שבת 3.10.15 אחה"צ). למרות דיונים לא מעטים בפייסבוק, לא באנו על סיפוקנו בחיפוש אחר הסיבה שהביאה לתאונה ולהתעופפות הזו, בה נראה כאילו יד נעלמה משכה בחבל בלתי נראה המחובר לזנב האופנוע שלו. עוצמת 'המשיכה' והאופן החד בו התרחשה, מפתיעה ומבלבלת.

עדיין מחפשים סיבה לתאונה. מה דעתכם?

פורסם במקור בדו"גיגים

ובאותו נושא

אופנוע סופרבייק בהייסייד כואב (וידאו)

אופנוע הסופרבייק הטוב ביותר של השנה

הקפת העולם על אופנוע סופרבייק

סרטון ממרוץ אליפות הסופרבייק הישראלית במסלול פצאל

הרשמה לדף הפייסבוק של הכRובלוג

וגם

לפטריק יש אוסף של אופנועים במוסך הפרטי שלו. למצלמה הוא מציג רק חלק קטן מהם, אבל לעזאזל! בסך הכל 5 אופנועים, אבל כמה מדהימים הם…

באמצעות סוחר אנגלי שמתחזק קשר ארוך שנים עם קבוצות המרוצים השונות, הצליח פטריק לרכוש אופנועי מרוץ סופר מיוחדים ונדירים, בעלות מצטברת של מאות אלפי יורו. כשרואים ומבינים מה בדיוק יש לו ביד, מבינים שהוא בעצם רכש נכסים שערכם רק עולה מדי שנה. פטריק פנה לערוץ היו טיוב 44th אחריהם הוא עוקב, והזמין אותם לבוא לצלם, להתרשם ואפילו להניע שניים מהאופנועים. לא לקח להם הרבה זמן לצרוח "כן!" כתשובה והסכמה להזמנה.

המשך, כאן

השאר תגובה