מחירון אופנועים קטנועים דו גלגלי

מחירון אופנועים, מחירון קטנועים – דו גלגלי

מחירון אופנועים – נכון ל-2019, יש מבחר לרוכש \ קונה דו גלגלי בישראל. מי הנכון לעבוד איתו? שני מחירונים קיימים בשוק הישראלי, ובניגוד למקובל בעבר, אין אחד מהם שהוא "הנכון" או "הקובע". ישנן סוכנויות ויבואנים שעובדים עם מחירון מוטו, בעוד אחרים עובדים עם מחירון לוי יצחק. ישנם אפילו כאלו שעובדים עם שני המחירונים, בהתאם לבקשת הלקוח (במקרה הטוב) או בהתאם לזה שיותר משתלם עבורם, בעבור אותה עסקה (במקרה הפחות טוב).

מחירון אופנועים וקטנועים – מה קובע בעסקה בין פרטיים?

במקרה של עסקה בין אנשים פרטיים, נקבע המחירון שעל פיו תבוצע העסקה, בהסכמה משותפת בין השניים. אם כי, מקובל שהמוכר קובע את המחירון לפיו יוצע הכלי למכירה לקונה נותר במקרה שכזה, להחליט אם נתוני הפתיחה טובים לו מספיק כדי להמשיך במו"מ.

בכל אופן, להלן קישורים ל-2 המחירונים – שניהם אינטראקטיביים ומצריכים את הבחירה המדויקת, פחות או יותר, של יצרן | דגם | שנתון הכלי אותו אתם מחפשים. הקלקה על אחד הקישורים, יפתח את דף המחירון בחלון חדש.

מחירון לוי יצחק

מחירון מוטו 

בדיקה לפני קניה

".. כדי לבצע בדיקה לאופנוע באופן מקצועי על ידי מוסך המתמחה בבדיקות לפני קנייה, צריך לשלם. המחיר נע כיום סביב כמה מאות ש"ח, תלוי בדגם האופנוע ונפח מנועו. זהו מחיר פעוט למדי בהתחשב בעלות התיקונים הגבוהה שעלולה להתגלות בחודשים שלאחר הקנייה עצמה. זאת, במידה ולא נעשתה בדיקה לזיהוי אותן תקלות. זו הסיבה שמומלץ לבצע בדיקה לאופנוע על ידי אדם מוסמך ומנוסה.

עם זאת, המאמר הבא נועד לאפשר לכם להחליט אם בכלל האופנוע שלפניכם שווה את העלות של בדיקה ע"י המוסך."

המשך, כאן

ועוד בנושאים דומים:

טיפים חשובים: איך לעבור טסט על אופנוע או קטנוע

50 דרכים וטיפים שיעזרו לך להציל את עצמך ואת האופנוע

בדיקה לאופנוע לפני קנייה – איך עושים זאת נכון?

מודעות פרסומת

השאר תגובה