דאנלופ

מרטין מול דאנלופ ב-TT של האי מאן

דאנלופ נגד מרטין ונגד אימא טבע: כמות המידע הזורמת למוחו של הרוכב בזמן המרוץ, גדולה בהרבה מזו הנראית בסרטון. עם זאת, גם כצופים בוידאו הבא בבית או בעבודה, תגלו שמדובר כאן על כמות אינפורמציה בלתי נתפשת להתמודד עימה

את גיא מרטין (בתמונה למעלה) שזכה כאן לחשיפת הביוגרפיה שלו בכתבה "גיא מרטין במרוץ הפייקס פיקס", כבר אין צורך להכיר לכם. רגע לפני שנצפה בסרטון, אספר לכם על מייקל דאנלופ המתמודד מול מרטין בוידאו הבא, על מסלול האי מאן, במסגרת מרוץ ה-TT השנתי.

דאנלופ – נצר למשפחת רייסרים מפוארת

מישל דאנלופ, יליד 1989, הוא הרוכב הצעיר ביותר שהשיג שיא מסלול ב-TT (עשה זאת כשהוא מתחת לגיל 17). ב-2009 הוא ניצח את ה-TT בקטגורית הסופר ספורט 600 סמ"ק. הוא נחשב לרוכב טכני מאוד, אבל גם אגרסיבי וחדור מטרה.

אם השם משפחה מצלצל לכם מוכר, יש לכך סיבה. מייקל הוא נצר למשפחה בעלת היסטוריית מרוצים מפוארת מצפון אירלנד. אחיו – וויליאם דאנלופ, התחרה ב-GP, בסופר ספורט ובסופרבייק, אבל זכה לפודיומים רבים במרוצי ה-TT באי מאן ואף ניצח את מרוץ ה-NW200 האכזרי בעברו.

האבא נהרג וגם הדוד המפורסם

אביהם של השניים רוברט, היה לאלוף ה-TT בקטגוריות קטנות הנפח (125 ו-250 סמ"ק) בשנות ה-80 של המאה הקודמת. רוברט נהרג ב-2008 במקצי האימונים לקראת מרוץ ה-NW200.

רוברט היה אחיו הצעיר של ג'ואי דאנלופ (מפה היה זכור לכם השם!), אולי הרוכב שהכי מזוהה עם ה-TT של האי מאן, כשהוא מחזיק בידיו לא פחות מ-26 נצחונות במרוץ. ג'ואי נהרג בשנת 2000 במרוץ אופנועי 125 סמ"ק באסטוניה, לאחר שהתרסק (כשהוא מוביל את המרוץ) אל תוך העצים שבצידי המסלול. ג'ואי דאנלופ היה לסמל מעמד הפועלים באירלנד ובהלווייתו השתתפו מעל 50,000 אזרחים.

הסרטון

ולאחר הקדמה כזו, ברור לכם שהקרב שנערך ב-2014 על המסלול באי, בין מייקל דאנלופ לגיא מרטין (שנושא את המצלמה), הוא לא פחות ממרתק…

על אופנוע 2 פעימות וסאונד מטורף ומטריף במרוץ האי מאן

אחת ולתמיד: מי מהיר יותר?

 דיוויד קולת'ארד וגיא מרטין – ראש בראש: אופנוע נגד מכונית

הכרובלוג בפייסבוק

Save

Save

Save

השאר תגובה