ציוד לרוכבי אופנועים

טיפ: ציוד לרוכבי אופנועים בסניף דקטלון החדש בראשון לציון

ציוד לרוכבי אופנועים בחנות המתמחה במוצרי כושר גופני? מה הקשר בין רשת מוצרי הספורט הצרפתית Decathlon שזה עתה נפתחה בישראל, לרוכב השטח הישראלי שבסך הכל רוצה לתת גז בכמה שפחות כסף?

אתמול נפתח ברוב רעש וצלצולים והרבה יחסי ציבור מושכלים, הסניף הראשון של רשת דקת'לון במרכז G אשר בראשון לציון. למי שלא מכיר אספר, כי הרשת הצרפתית פועלת בכ-100 מדינות (לא כולל ארה"ב שבה הפעילות הופסקה). החנות הישראלית, שהוקמה בפחות מחודשיים, משתרעת על פני 3,400 מ"ר.

ציוד רכיבה לרוכבי אופנועים

מחלקת אופנועים או ציוד רכיבה לרוכבי אופנועים (עדיין?) אין להם, וגם לא צפויה כזו בקרוב, אבל הנה כמה מוצרים הנמצאים בעיקר במחלקות הקמפינג והאופניים שבחנות, היכולים לקרוץ לרוכב הישראלי בזכות תגי מחירים נמוכים במיוחד.

תאורת קסדה לרכיבה לילה, תיקי שתייה (קאמל-בק), חולצות דריי-פיט המומלצות ללבישה מתחת לציוד המגן, מכנסי רכיבת אופניים מרופדים שמניסיוני האישי, מעולות ללבישה מתחת למכנסי הרכיבה הייעודיים של האופנוע, משקפי רכיבה (למי שלא אוהב לרכוב עם משקפי אבק), כלים לתיקון פנימיות, רצועות נמתחות עם ווים לקשירת תיקים לאופנוע ועוד. כמובן שאם רצונכם בביצוע פעילות ספורטיבית התומכת ברכיבת השטח, הרי שזה יופי של מקום להתחיל בו בעלויות נמוכות.

לא עומדים בלחץ

כרגע עוד אין מה למהר לחנות. ההתלהבות סביב הסניף החדש ומחירי המוצרים הנמוכים במיוחד, עדיין בשיאה והעומסים גדולים. הן בכניסה לחנות והן בתור לקופות. אתמול למשל, הסניף נסגר כבר בשעה 20:00, שעתיים לפני המועד המתוכנן, כי החנות לא עמדה בלחץ הקונים. חכו מס' שבועות, וצאו לסיבוב בין המדפים. גם חווית קנייה שונה וגם תגי מחירים שלפעמים תחרותיים אפילו לאתרי האלי-אקספרס למינים מסין.

בתמונות: התורים והעומס ביום הפתיחה (29.8.17):

לא מוצאים את מה שחיפשתם? קבלו טיפ חזק לגבי קניית ציוד רכיבה בחו"ל (אבל רלוונטי גם לחלפים, חלקי חילוף ושאר האביזרים לאופנוע)

אתר דקטלון צרפת

2 תגובות

  1. כהן

    "מכנסי רכיבת אופניים מרופדים שמניסיוני האישי…" – בקיצור, מה שאתה אומר זה שכל נותן בגז הוא בעצם טייצונר במסווה??

  2. כRובי

    בדיוק. ויותר גרוע – הרגע נתפסתי בעצם ככזה שיושב לפעמים על מושב אופנוע השטח… (שזה חילול הקודש פחות או יותר באופנועי שטח. התאוריה אומרת שתמיד צריך לעמוד על הרגליות)

השאר תגובה