מוטוקרוס חשמלי

מוטוקרוס חשמלי אמריקאי בסרטון ישראלי מקורי

אופנועי המוטוקרוס החשמליים של אלטה (Alta)  האמריקאית, משווקים בארץ בעצלתיים. זו הייתה סיבה מספיק טובה בשביל כוכב העבר של המוטוקרוס הישראלי, אסף בן אהרון, לקחת את האופנוע יחד עם 2 חברים מוכשרים נוספים, ולהפיק סרטון מיתוג קצר ומעניין לאופנוע השקט (תרתי משמע). בתקווה לסרטוני מיתוג כשרוניים בהמשך.

אז מה הסיפור מאחורי הסרטון?

מאחוריו עומדים שלושה וזה מה שהיה להם לומר כרקע לסרטון:

איתמר דושניצקי – סטודנט לתקשורת במרכז הבין תחומי הרצליה. טל רואימי – סטודנט למוזיקה ב-BPM, ואסף בן אהרון – בוגר בית הספר לפרסום (אסטרטגיה וקופירייטינג) ,פילוסופיה יוונית ואתיקה. זה האחרון היה אלוף ישראל במוטוקרוס. מכל קטגוריות הילדים ועד למקצועית הבכירה וחבר בנבחרת ישראל הראשונה ב"מוטוקרוס האומות" .

השלושה ישבו יחד וצפו בסרטוני אופנועים ישראלים עד שכמעט ונרדמו מהשעמום שהוצג באותם הסרטונים. לכן, החליטו קצת "לשחק" עם הכישורים שלהם בעולם המוטורי.

באותה העת, אסף עבד אצל יבואן אלטה ובתמורה לקבלת אופנוע מוטוקרוס חשמלי לטובת יום הרכיבה (והצילום), התחייב להעביר את חומרי הגלם לחברה. רקחו השלושה את הסרטון יחדיו, כשאיתמר אחראי על הצילום, העריכה והבימוי, טל על המוזיקה ואסף על הרכיבה וההפקה.

מוטוקרוס חשמלי – כמעט ונגנז

משסיימו, לא רצה היבואן לשלם בעבור עריכה מקצועית ולכן אמור היה הסרטון להגנז. לאחר מעט לבטים, הוחלט בין החברים שחומרי הגלם הם עם פוטנציאל לסרטון כייפי, איכותי ושונה בנוף הוידיאו הישראלי, שחייבים לערוך ולחשוף אותו לציבור. האופנוע, שמציג מספר פתרונות חדשים ומתקדמים בעולם האופנועים החשמליים, מצטלם היטב כשברקע המוזיקה עם הביט הנכון (מוזיקה מקורית ישראלית!). הצילום והעריכה מזכירים חומרים מחו"ל והקצב של הסרטון מדוייק ולא נמרח ומשעמם כמו שהורגלנו מסרטוני היצרניות הרשמיות.

לדברי הקבוצה "בעולם המהיר של אופנועי השטח חשוב כל הזמן להמשיך ולחדש. והסרטון הזה היה למשחק ראשוני במיתוג". עוד מוסיפים הם ואומרים כי הזרוע עוד נטוייה והם ישמחו לשיתופי פעולה נוספים לפרוייקטים בעולם האופנועים.

 

ובאותו נושא:

ה-MOTOE בגרמניה: מרוץ אופנועים חשמליים ראשון באליפות

אופנועים חשמליים: הבשורה תגיע דווקא מכיוון המזרח הרחוק

חשמל זורם בגלגליו

נתפס ברשת: אופנוע חשמלי אינדונזי עטוף קרבון

השאר תגובה