רוכבות האנדורו לטיול עם סנדרה גומז

רוכבות האנדורו הישראליות מוזמנות לרכיבת שטח עם אלופה

רוכבות האנדורו הישראליות מוזמנות לזוג ימי רכיבה עם סנדרה גומז, מהרוכבות הבולטות והמובילות בעולם לתחום רכיבת האנדורו והטריאל. גומז תגיע לישראל בספטמבר ותוביל 25 רוכבות ישראליות לטיול בן יומיים של אקסטרים, העצמה ואחווה נשית.

את האירוע יזם ארגון Riders For Riders המפיק אירועים לרוכבים מקצועיים בישראל בשיתוף עופר אבניר, יבואנית מותג הוסקוורנה בישראל.

סנדרה גומז – רוכבת-על

סנדרה גומז, אחותו של אלפרדו גומז, נחשבת לאחת מבכירות הרוכבות בעולם הספורט המוטורי. מחזיקה בזוג תארי אליפות ספרד לרכיבת טריאל לנשים, הייתה חברה 5 פעמים בנבחרת ספרד באליפות העולם בטריאל (Trial Des Nations). ב-2013 סיימה על הפודיום ב-Xgames.

ב-2015 הייתה לרוכבת הראשונה שסיימה את מרוץ הרומניאקס בקטגורית הגולד – הישג עליו לא חזרה אף רוכבת מאז. ב-2016 זכתה גומז באליפות האנדורו קרוס לנשים בארה"ב. על המאבק לאורך אותה עונה מפרכת בדרך לתואר האליפות, ניתן לקרוא ולצפות בסרטונים, כאן.

מגיעה לישראל לטיול עם רוכבות האנדורו

גומז תגיע לישראל לטיול רכיבה עם רוכבות האנדורו הישראליות בתאריכים 6-7.9.2019. האירוע יכלול שני ימי רכיבה, לינה וארוחות. המחיר לרוכבת מסובסד ע"י הוסקוורנה ישראל ויעמוד על 490 שקלים בלבד. ההרשמה לכלים ברישוי צהוב בלבד, הרכיבה עם מיגון מלא וביטוח. הקישור להרשמה יפורסם בהמשך.

סרטון – גומז מזמינה את הרוכבות הישראליות להצטרף אליה בספטמבר הקרוב:

ובאותו עניין:

סנדרה גומז – לא רק "האחות של…"

סנדרה גומז בראיון לערוץ 5

רוכבות אופנועים ישראליות בכתבה בערוץ 13

תערוכת צילום של נשים רוכבות על אופנועים בארה"ב

עוד רוכבות

השאר תגובה