אלכס רינס

מסתבר שהם כן בני אנוש: רינס ומארקז נכנעו לנזק האורטופדי

אלכס רינס (סוזוקי, בתמונה למעלה) ומארק מארקז (הונדה), נכנעו לכאבים ולנזק האורטופדי שנגרם להם במהלך הסבב הקודם בחרז, ופרשו ממקצי הדירוג לקראת בסבב השני לעונת 2020 בחרז. מארקז כנראה כלל לא יעלה להתחרות במרוץ עצמו.

נפלה לנו הלסת

לכולנו נפלה הלסת בשבוע שעבר כשיצאו בזו האחר זו, ההודעות של הקבוצות השונות על כך שהרוכבים שנפצעו ונותחו (!) במהלך השבוע, יעלו לרכב במוד תחרותי בסופו של אותו שבוע בדיוק.

קבוצות הוואטסאפ הישראליות וגם קבוצות פייסבוק ופורומים ברחבי הרשת געשו ורעשו על כך שמדובר על רוכבים שאינם אנושיים. ספורטאי-על, רובוטריקים ביוניים ועוד תיאורים מפליגים לגבי עמידותם לנזקים וכאבים – הגיע יום מקצי הדירוג.

יום מקצי הדירוג שבת (אתמול)

במהלך סוף השבוע האחרון עלה אלכס רינס, עם נזק בכתפו הימנית, למקצי החימום והאימונים המקדימים למקצי הדירוג. ולמרות שעלה למקצה המאוחר ביותר (FP3) הוא נאלץ לפרוש ממנו בשל כאבים לאחר מס' הקפות בודדות. אם יחליט להתחרות, הוא יזנק מהשורה האחרונה על הגריד.

מארק מארקז לעומת זאת, עלה למקצי הדירוג ונאבק בכאבים העזים בידו שנותחה השבוע. אך גם אותו הכאבים הכריעו והוא פרש כשהוא מודיע שהוא כלל לא יעלה להתחרות היום בחרז, כפי שתכנן והודיע קודם לכן. בהודעה בטוויטר הרשמי של הקבוצה הוא כתב: "אני תמיד מנסה להקשיב לגוף שלי, לפעול בהתאם לאינסטינקט שלי ולהלחם בעבור התשוקה שלי. הגוף שלי ביקש ממני לנסות ואז ביקש ממני להפסיק. היום אוכל לישון בשלווה בידיעה שניסיתי. תודה על כל הודעות התמיכה – אנחנו נחזור!"

הודעות טוויטר וסרטון התאונה של מארקז (כן, שוב)

ההודעה של אלכס רינס בטוויטר בנוגע למרוץ שיתקיים היום

ההודעה של מארק מארקז בטוויר של קבוצת הונדה רפסול: אני מקשיב לגוף שלי אבל יודע שלפחות ניסיתי

 

סרטון ההתרסקות המזויעה של מארקז (הקליקו כאן אם הסרטון לא עובד)

ובאותו נושא

ההודעות שהדהימו את כולנו כשיצאו – ביום א' האחרון הם התרסקו – ביום א' הקרוב הם שוב מתחרים על המסלול

סרטון: ההתרסקות של מארקז במסלול חרז 2020 – הלכה האליפות?

סופית ורשמית: מארקז מחוץ לתמונת האליפות של עונת 2020

 

תגובה אחת

השאר תגובה