רישיון אתרי עזר לקנייה ב-eBay

טיפ טוב לקניות ברשת: אתרי עזר לקנייה ב-eBay

צרכנות אופנוענית מושכלת קשורה בקשר הדוק עם eBay. הנה 4 אתרי עזר לקנייה ב-eBay שנתקלתי בהם ויכולים לשפר את ההתנהלות באתר המכירות הגדול בעולם.

אתרי עזר למסחר ב-eBay

1. כמה פעמים נשארתם ערים עד אמצע הלילה, רק כדי שתוכלו להגיב בהצעה משלכם על מכרז שמסתיים בשעות מאוחרות? esnipe.com יכול להבטיח לכם שינה מתוקה גם בזמן שה-Bid צפוי להסתיים. מקלידים את הסכום המקסימלי שמוכנים לשלם, מקלידים את מס' השניות לפני תום המכרז שבהן האתר יכניס את הצעתכם והאתר יחטוף את ה-Bid מתחת לאף של קונים אחרים, כשהוא מגיש את ההצעה המינימלית ביותר שאפשר( במסגרת הסכום שהוגדר לו על ידכם מראש). אישית, מעולם לא פספסתי Bid בזכותו, אלא אם כן חצה המכרז את התקציב שהגדרתי לאתר.

2. אתר מעולה למציאת מכרזים שאף אחד לא יודע עליהם, רק מכיוון שהמוכר האידיוט פרסם את המכרז עם שגיאה בתיאור הפריט, ובכך מסכל חיפושים של לקוחות פוטנציאליים, מלמצוא אותו. האתר TypoHound.com מנסה ווארציות שונות על החיפוש שלכם, כדי לאתר בדיוק את אותם מכרזים נעלמים.

עמלות

3. כמה כסף יישאר בידיים של PayPal בתום העסקה? האתר ppcalc.com מציע חישוב מהיר ומפורט לעמלות שייגבו מכם (מתאים למוכרים).

4. מצאתם חלק \ אביזר \ מוצר \ פריט לבוש במחיר פגז ובתנאים מעולים אבל המוכר לא מוכן לשלוח לישראל או בכלל למזרח התיכון? יש דרך איך להתגבר על האנטישמי. יושופס הישראלית נותנת לכם כתובת בארה"ב ומביאים לכם את החבילה לארץ. הקליקו כאן לפרטים נוספים. הכל קל ובעברית.

ובאותו עניין: בניית אופנוע מהרשת או דברים שאפשר לבנות עם EBAY

מדריך קניית חלקי חילוף לאופנוע – ציוד רכיבה – ציוד מגן – בארה"ב

מודעות פרסומת

השאר תגובה