מגן צוואר סירה קוצנית מאחורי הקסדות ציוד מגן מזויף עין

כמה זמן לוקח לרכוב מ… ל…?

זהו פוסט שמתאים יותר לבלוג השני שאני מפעיל – "מצלמות קסדה", אך מאחר ומדובר על רכיבה, אני מעלה אותו גם פה. מדובר על קובץ סרטון יחיד שצילמתי ביום שישי ה-24.5.13 , מתחנת הדלק בקיבוץ עינת, לאיזור השולחנות במצפה מודיעין אשר ביער בן שמן. בגדול, היה הרעיון הבסיסי לגלות כמה זמן לוקח לעשות את הדרך המנהלתית הזו בין התחנה הקרובה לביתי לבין איזור הרכיבה הפופלארי. הסיבה: ככה יותר קל לקבוע עם חברים בנקודה הזו ולדעת כמה זמן ייקח לי בפועל להגיע לשם. אם כבר רוכבים למקום, למה לא למדוד את הזמן?

בפועל, הדבר התבסס על מדידה קודמת שעשיתי לפני כ-6 שנים, מעל גבי ה-KTM 125EXC. אז מדדתי 33 דקות. מאז השתפרתי קלות בתחום יכולות הרכיבה ובמקביל, הצטיידתי באופנוע מעט חזק יותר (הוסאברג 350) ובמצלמת קסדה מדגם Contour +2 אשר משלבת בתוכה GPS ומאפשרת לצפות גם בנתוני המרחק (לא בסרטון הזה), המהירות, הגובה המצטבר ושעת הצילום.

נשמע מעט משעמם, לא? ובכן, S.T ברקע עם Join The Army כדי להוסיף מעט עניין לסרטון שיצא מעט ארוך ובעייתי לסובלים מאפילפסיה, אבל נחמד מאוד למי שמכיר את המסלול… 🙂

אז… כמה זמן לקח? האם שיפרתי זמנים? עקבו אחר הסרטון והשעון שבפינה התחתית משמאל, ותגלו. אגב, בתוך הספידומטר שבפינה הימנית התחתונה, מתחת לנתון המהירות, ישנו נתון הגובה במטרים מעל פני הים. מסקנה – המסלול הוא בעיקרו – מישורי כמעט לחלוטין.

עוד על הרקע הטכני לסרטון – כאן, בבלוג "מצלמות קסדה"

השאר תגובה