סרט GP מסלול אספלט

סרט GP באורך מלא מ-2003: FASTER

סרט GP מ-2003 שלא מפסיק לרגש. שהרי: "כל מי שיכול לרכוב על אופנוע גראנד פרי 2 פעימות בנפח 500 סמ"ק – הוא גיבור". כך אומר פרשן המרוצים המפורסם ג'וליאן ריידר במהלך הסרט התיעודי FASTER המוגש לפניכם באורך מלא.

זהו סרט דוקומנטרי שצולם במהלך עונות 2001-2002 באליפות העולם ב-GP ויצא לאקרנים ב-2003, FASTER הוא ההמלצה של הכRובלוג לצפייה במהלך ימי החג. אקשן מסלולים טהור כולל הדרמות לצידי המסלול.

סרט GP מרגש

הסרט עוקב אחר סדרת ה-MotoGP בסבב לגונה סקה של 2003. מופיעים בו רוכבי עבר כמו קווין שוואנץ, מיק דוהאן, וויין רייני, קני רוברטס ובארי שין וזאת לצד כוכבי הסדרה עצמה: מקס ביאג'י, ולנטינו רוסי, גארי מק'קוי ועוד. איאן מק'רגור נתן את כולו לליווי הסרט.

וגם

כשהאופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה: השנה היא שנת 1989. תקופה שהיום נחשבת כ-"Golden Era" (עידן הזהב) של אליפות העולם לאופנועי כביש, ה-Grand Prix. בקטגוריה הבכירה מתחרים הרוכבים על אופנועים בעלי מנועי 2 פעימות בנפח 500 סמ"ק.

ההתנהגות של הכלים מוגדרת על ידי הרוכבים עצמם (חלקם לפחות) כלא פחות מ"מרושעת". כל אופנוע בעל מאפיינים ספורטיביים לכביש הציבורי כיום, מתנהג ככל הנראה טוב יותר, חזק יותר ועדיין – קל יותר לרכיבה.

המשך, כאן

עוד סרטים? כאן

סרט אופנועים קלאסי באורך מלא: ON ANY SUNDAY

חמש מאות סמ"ק ו-2 פעימות: האופנועים שלא ניתן היה לרכב עליהם  

50 שנים לתת בקיק סטארט – הגרסה המלאה

סרטון נפלא: הרפתקת רכיבה בהימלאיה על אופנועי 150 סמ"ק

סרטון רכיבה ישראלי מקסים: אל הנורדקאפ

אנחנו ראלי – סרט מומלץ לצפייה

סרטון רכיבת אופנועים מענג מהאלפים האוסטרים

סרטון אופנוענות מעורר השראה: למה לא עכשיו?

סרט על מרוצי הג'נטלמנים: האנשים הנורמליים נותנים גז

MOTO 8 – סרט אקשן אופנועים נוסף בסדרה

הכרובלוג בפייסבוק

2 תגובות

  1. חננאל

    תודה על ההמלצה, הסרט לא עוקב אחרי 16 מרוצים, אלא אחרי מרוץ לגונה סקה 2003.

השאר תגובה