חלקי חילוף לאופנוע חלקים לאופנוע

הזמנת חלקים לאופנוע מארה”ב לישראל – ללא מכס, אישורים ובדיקות

לייבא חלקים לאופנוע מארה"ב לארץ זה אפשרי – וניתן לעשות זאת בעבור רוב החלפים לאופנועים או למכוניות, ללא התערבות של מוסדות המדינה השונים. ללא צורך בבדיקות או באישורים מראש ולרוב גם ללא צורך בבדיקת מכס מפרכת ויקרה.

יבוא חלקים לאופנוע והקשר לבטיחות

לגבי יבוא חלקים לאופנוע המיועדים למערכות בטיחות בדו גלגלי או במכונית, ישנה רשימה מאוד ברורה וספציפית שמצריכה אישור מוקדם של משרד התחבורה. שימוש ברשימה הזו תמנע הפתעות בעת קבלת המוצרים בארץ ותאפשר לדעת את העלות הסופית לחלקים, טרום הגעתם ארצה. הרשימה מצורפת לפניכם.
את הטופס שיש להגיש למשרד התחבורה בגין חלקי הבטיחות, ניתן להוריד מהקישור שכאן (קובץ PDF), על מנת לקבל אישור מקדים טרום יבוא חלקי חילוף בפועל לארץ.

קניית שאר החלקים \ חלפים \ אביזרים ותוספות

לפיכך, כל שנשאר כדי לדעת מהי העלות הצפויה של כל שאר חלקי החילוף, הוא פשוט להשתמש במחשבון הייבוא של חברות השילוח השונות, ולהתחיל לצ'פר את האופנוע בחלפים, חלקים, אביזרים ותוספות.

רשימת חלקי חילוף ולמכונית שמצריכים אישור משרד התחבורה

היתר משרד התחבורה לייבוא 1.jpg
היתר משרד התחבורה לייבוא 2.jpg
היתר משרד התחבורה לייבוא 3.jpg

קניית חלקים ברשת

צרכנות אופנוענית מושכלת קשורה בקשר הדוק עם eBay. הנה 4 אתרי עזר לקנייה ב-eBay שנתקלתי בהם ויכולים לשפר את ההתנהלות באתר המכירות הגדול בעולם.
כמה פעמים נשארתם ערים עד אמצע הלילה, רק כדי שתוכלו להגיב בהצעה משלכם על מכרז שמסתיים בשעות מאוחרות? esnipe.com יכול להבטיח לכם שינה מתוקה גם בזמן שה-Bid צפוי להסתיים. מקלידים את הסכום המקסימלי שמוכנים לשלם, מקלידים את מס' השניות לפני תום המכרז שבהן האתר יכניס את הצעתכם והאתר יחטוף את ה-Bid מתחת לאף של קונים אחרים, כשהוא מגיש את ההצעה המינימלית ביותר שאפשר( במסגרת הסכום שהוגדר לו על ידכם מראש).
לשאר האתרים וההמלצות, הקליקו כאן: אתרי עזר לקנייה ב-EBAY

ועוד בעניין:

4 תגובות

 1. ארז

  אני מבין שאין איזה בשורה לגבי נושא של קסדות ?!

 2. כRובי

  ברור שלא. זו הכנסה בטוחה עבורם. לא יוותרו.

 3. אריאל

  ראיתי פה כידון לקלנועית מה עם כידון לאופנוע? וגם ראיתי ממיר קטליטי אבל לא אגזוז מפורש. מה לדעתך?

 4. כRובי

  לא אמורה להיות בעיה לגבי כידון. לגבי ממיר קטליטי – תצטרך לברר מולם.

השאר תגובה