בלוג חדש ישראלי ובינ"ל: הכירו את Motoculture

נטשה פז, אושיית רשת ישראלית שהפכה לבינלאומית בתחום אופנועי הפרויקטים המיוחדים, מרחיבה את פעילותה בפייסבוק לתחום הבלוגינג. לאחר שכבשה לעצמה מקום של כבוד באינסטגרם (עם מעל ל-5,700 עוקבים נכון לעתה), וכתיבה בעבור פול גז וסיקור בעבור ערוץ 5, היא משתפת את תחום המוטוריקה הבוער בעצמותיה, גם בבלוג חדש בשם Motoculture. הנה לה הבמה להסביר מה, מדוע, איך ולמה.

צילום: אלי שירי

כתבה: נטשה פז 

תרבות מוטורית, המרכיב האנושי מאחורי המכונות. תרבות שבה כבודם של הסמ"ק והנפח במקומם מונח, אך הדגש עומד על הביטוי העצמי של הרוכב: סנטימנטליות, קהילה, אומנות ומורשת.

"Motoculture" התחיל את דרכו כרעיון מופשט וכדרך חיים אישית והפך לבלוג בינלאומי. השאיפה היא להוביל קהילה אדוקה של אוהבי Motorculture, מתוך רצון לאחד את התשוקות יחד, לתת השראה לאחרים וכמובן להפוך את העולם למקום טוב יותר. Motoculture חוקר את ההון האנושי בתרבות המוטורית ושואף להדגיש את חשיבות הצורך בניהול הקהילה, דרך סקירת אירועים בינלאומיים, ניהול בלוג סביב טרנדים חמים,  מתן חשיפה לתנועות חברתיות אשר נוצרו על בסיס התשוקה לדו גלגלי, סקירת יצירות אומנות ואופנועים בבנייה אישית.

מכורים לתרבות האופנועים? מקומכם איתי.

התרבות המוטורית על פני כל מרכיביה היא הסיבה שבגללה מליוני אנשים מסביב לעולם, כולל עבדכם הנאמנה; מכל עדה, מין ודת שותפים לתחושת שלווה פנימית בעת שהמנוע מגרגר ובזמן שהרוח מנדנדת קלות את הכלי. כשאנו מרגישים אחד/ת עם הדרך האינסופית של נופים שלא נגמרים, במקום לצפות בה דרך מסך הטלוויזיה.

ל-Motoculture בפייסבוק

השאר תגובה