יום הרוכבת נשים ואופנועים קניית אופנוע

לראשונה בארץ: מפגש קהילת נשים בענף אופנועים

כזה עוד לא היה לנו בארץ, אבל הגיע הזמן שיהיה: מפגש קהילת נשים ואופנועים העוסקות בענף הדו גלגלי בארגונה של נטשה פז מהמגזין הדיגיטלי לתרבות המוטורית Motoculture. הזמנה לאירוע ראשון מסוגו.

נשים ואופנועים – אתן מוזמנות לבוא, להשתתף ולשתף

הגיע הזמן להעשיר את הקהילה שלנו, זמן להכיר את מאגר הנשים שהן יוצרות נלהבותבעלות עסק עם תשוקה, רוכבות שאפתניות וחובבות העולם המוטורי להציג את עבודתןלהכיר כל אישה ועיסוקה בתחום המוטורי הישראלי הצומח, לקבל השראה וליזום.

בואו ונכיר מקרוב את הנשים בקהילה, נקשיב לסיפורים, לעיסוקים המגוונים בתחוםול"איך הכל התחיל".

האירוע פתוח לגברים ולנשים כאחד.

16 במאי | 19:30 | אולם התצוגה של עופר אבניר הסדנא 6, תל אביב

לפרטים נוספים והרשמה, הקליקו כאן

מהו Motorculture?

התחיל את דרכו כרעיון מופשט וכדרך חיים אישית והפך לבלוג בינלאומי. השאיפה של המקימה, נטשה פז, היא להוביל קהילה אדוקה של אוהבי Motorculture, מתוך רצון לאחד את התשוקות יחד, לתת השראה לאחרים וכמובן להפוך את העולם למקום טוב יותר. Motoculture חוקר את ההון האנושי בתרבות המוטורית ושואף להדגיש את חשיבות הצורך בניהול הקהילה, דרך סקירת אירועים בינלאומיים, ניהול בלוג סביב טרנדים חמים, מתן חשיפה לתנועות חברתיות אשר נוצרו על בסיס התשוקה לדו גלגלי, סקירת יצירות אומנות ואופנועים בבנייה אישית.

עוד על כך, כאן

ועוד באותו נושא

מפגש האופנועים בסטרג'יס – אחראי לחמישית מהדבקות הקורונה בארה"ב

2 תגובות

  1. Shany

    חושבת שמפגש נשים בלבד מוריד מאיתנו ולא מוסיף. אם יש שוויון יש שוויון. אם מחפשים להראות כמה אנחנו נשים חזקות ורוכבות-זה מייצג את העובדה שהשוויון לא קיים כי אנחנו נלחמות עליו.
    מעבר לזה רעיון מבורך:)

  2. כRובי

    בקישור נרשם במפורש: לא לנשים בלבד אלא פתוח לגברים ולנשים. עדכנתי גם את הטקסט כאן בהתאם.

השאר תגובה