על האופנוע שלה - Pic by Kinga Tanajewska

על האופנוע שלה – בים המלח

"על האופנוע שלה" – On Her Bike – הוא ערוץ היו טיוב של הרוכבת קינגה טאנג'ווסקה (Kinga Tanajewska). קינגה היא וולוגרית ממוצא פולני, תושבת אוסטרליה, שמטיילת בעולם על האופנוע לבדה, מאז אפריל 2017 על גבי אופנוע ב.מ.וו F800GS.

את המסע אליו היא מכנה "האם כבר הגענו?" (Are We There Yet?) כדי לסמל את העובדה שאין לה יעד סופי שהיא צפויה או מתכננת להגיע אליו ובכך להכריז על סיום המסע. כמו כן, היא משתמשת במסע לצורך גיוס כספים בעבור ילד פולני בעל מגבלות ומקדמת את המטרה הזו לאורך הפוסטים השונים.

תמיד מעניין לראות עצמנו דרך עיניים של אחרים

באוגוסט 2019, כמעט לפני שנה והרבה לפני הקורונה, היא העלתה את הסרטון ה-38 שלה בערוץ. הסרטון הזה מתעד את ביקורה בים המלח, בצד הישראלי שלנו שהתקיים חודשים לפני כן, באזור חנוכה 2018. בכל אופן, תמיד מעניין לצפות כיצד אנו נראים ונתפסים בעיני רוכבים מחו"ל, וקינגה לא מאכזבת בעניין. סה"כ בילתה קינגה בישראל במשך 13 יום, במהלכם רכבה 1503 קילומטרים על כבישי הארץ.

שווה לצפות ולא פחות, שווה לעקוב אחרי הערוץ שלה ואחרי האתר שלה בו היא מתארת את המסע מילולית – החווייה מלאה יותר כשקוראים בבלוג וצופים בסרטונים. את הפוסט שלה על הביקור בישראל, בו היא מתארת בין השאר את תלאות קבלת הפנים באשדוד והאירוח אצל אחינועם הראל ובן זוגה, ניתן לקרוא כאן.

על האופנוע שלה בים המלח – פרק 38 – הסרטון

ואם אתם כבר כאן – פרק 37 – בתל אביב, ירושלים ובית לחם

פרק 39 – צפון הארץ

פרק 40 – בנגב

ובאותו נושא:

עוד רוכבות, כאן

ערוצי יו טיוב מומלצים לרוכבים

 

תגובה אחת

  1. טל

    מדהים. בדיוק השבוע נחשפתי לערוץ שלה. מצחיק לראות איך אנחנו הישראלים נראים מהצד. גם נמל אשדוד לא אכזבו ופינקו אותה בדילאי קל. ובנימה יותר רצינית: ממבט קצר על יתר המקומות שביקרה בהם, בהחלט יש לנו על מה להתגאות בארץ הקטנטנה שלנו. נופים מגוונים וכבישים מפותלים שלא יביישו הרבה מדינות אחרות. צריך רק לדעת למצוא אותם.

השאר תגובה