אקסטרים אנדורו הגג של אפריקה

שואב האבק – טרנספורמציה בהמשכים

זהירות: פוסט עמוס בקישורים נרקסיסטיים

צברתי כבר 190 קילומטרים על ה-KTM125EXC החדש שקיבלתי לידיי לפני כשבוע. בניגוד ל-520 שקדם לו (ויועד לרכיבת סופרמוטו כמעט באופן בלעדי), האופנוע הזה הינו הראשון שלי שנרכש למטרות רכיבת שטח, ועבורה בלבד. אפשר לומר שירדתי קצת בנפח מנועי האופנועים שברשותי, לא? לפני 4 שנים היה בבעלותי סוזוקי בנדיט בנפח 1200 סמ"ק. ממנו עברתי ל-619 סמ"ק (ימאהה XT מוגדל), עליתי מעט ל-625 סמ"ק (KTM 640), ירדתי עוד קצת ל-510 סמ"ק (520EXC) והופ.. עצרתי ב-125. מכאן כנראה, אי אפשר עוד לרדת.

הנה מס' תמונות ראשונות מזוג רכיבות על האופנוע. ה-200 שמציץ שם באחת התמונות, הוא של אחי – מזכרת מרכיבת שבילים מכובדת לאורך שביל הירקון בשבת האחרונה. היה אדיר.

אז כן, מגיע לי מזל טוב באופן רשמי לרגל האופנוע החדש.

והטרנספורמציה המוזכרת בכותרת? ובכן, היא אינה מסתכמת רק בהחלפת האופנועים. לפני מס' דקות נחת בתיבת הדואר שלי גיליון Dirt Bike של חודש יוני (!) 2007. סממן נוסף לשינוי שעבר עליי בשנה האחרונה לגבי ההעדפות הדו גלגליות שלי. אחרי שבמשך שנים היה לי מנוי למגזינים שונים המתמקדים ברכיבת כביש כמו Bike Cycle World, מוטו וברשת ל-Motorcycle.com, מדובר על שינוי מרענן למדי כשבדפי הכרומו המבהיקים הפיירינגים מוחלפים בצמיגי קוביות ומשטחי אספלט שחורים מוחלפים בענני אבק.

מי היה מאמין… עד לפני כמה שנים עוד כוניתי בזלזול בפורום שטח בתפוז כ"יונק הפיח". והיום? אני "שואב אבק" לתפארת מדינת ישראל (הכינוי הנגדי שהמצאתי כנגד המלעיזים דאז).

השאר תגובה