הסוואה בתנועה אופנוע בגשם הראשון

מוגש בחסות רד בול וגרעיני עפולה

לכל מי שחשב שבעמותת אור ירוק יושבים מקצועני הבטיחות בכבישים, מומלץ לחשוב שנית לאור הכתבה הבאה שהתפרסמה אתמול ב"כלכליסט":

"… מעתה, פיצוח גרעינים בנהיגה נחשב בטיחותי. למערכת "כלכליסט" הגיע מסמך רשמי של עמותת אור ירוק, שכותרתו היא "התעייפת בנהיגה? פצח גרעינים!". על פי המחקר שמפרסמת העמותה, המנסה להציע פתרונות מעשיים להתמודדות עם עייפות, ביצוע מטלה משנית מוטורית תוך כדי נהיגה, כגון פיצוח גרעינים מעלה את עירנות הנהג. עוד ממליץ המחקר על שתיית משקה אנרגיה."

ד"ר משה בקר, מקצוען אמיתי (שגם יצא לי לראייין אותו טלפונית בעבר) שכמובן אינו נמנה על אנשי העמותה, מנסה לאזן את התמונה הכללית בנימוס אופייני – אך היות ודבריו התפרסמו רק ב"כלכליסט", סביר להניח שנראה את מכירות משקאות האנרגיה והגרעינים עולות בחנויות הנוחות שלאורך דרכי ישראל:

 .."מדובר בקישקוש מוחלט", מסביר מומחה התחבורה, ד"ר משה בקר. "אני מקווה שלא אתקל באותו נהג שגם סובל מעייפות יתר וגם מגשש בחיפוש אחר שקית הגרעינים ופח האשפה. הנזק שעלול להיגרם מכזו פעולה עולה משמעותית על התועלת. לא ברור אילו מומחים העלו כאלה תוצאות ממחקר, אך ניתן רק לקוות שלא ייגרמו תאונות דרכים כתוצאה מניסיון ליישם את מסקנותיו". בסוף המחקר מסביר מנכ"ל עמותת אור ירוק, שמואל אבוהב, שהפיתרון הטוב ביותר לעייפות, הוא כמובן מנוחה.

אופנוענים – הרכב לפניכם מזגזג? צפו לקליפות הגרעינים שבקרוב יפגיזו לכם את המשקף הקדמי. והכל בחסות עמותת אור ירוק, רד בול וגרעיני עפולה…

תגובה אחת

השאר תגובה