הפריטים החדשים בקטלוג

 

יצרנית האופנועים האוסטרית KTM, הדליפה באוקטובר 08' את התמונות, ועכשיו הפכה זאת לרשמי: עוד כשנה היא תשווק אופנוע חשמלי בייצור סדרתי. אבל יש מי שחשב 2 צעדים קדימה והבין שקטלוג חלקי האפטר-מרקט והמרצ'נדייז האינסופי שהיצרנית מקדמת סביב ליין האופנועים הנוכחי שלה (יש שם אפילו טוסטר!), יזדקק לשדרוג רציני לרגל התוספת החשמלית. מה גם, שטווח הרכיבה עליו מדובר כרגע, הינו מוגבל במיוחד – 40 דקות בלבד. מי שחשב על השדרוגים הצפויים אך גם הנדרשים הוא הגולש קרואסונסקי מפורום אופנועי השטח של תפוז. ביד חזקה ובזרוע נטויה ומחשבה חריפה, גם אם קצת עוקצנית ומחוייכת, חשב, עיצב והדגים בתמונות את המוצרים שלדעתו יתווספו לקטלוגים המדוברים. הנה לכם הטקסטים והתמונות:

שבשבת

נתחיל בתוספות השוות לכל נפש במחירן – שבשבות הרוח של KTM. אלו מיוצרות בעבודת יד של אלפי הינדים חרוצים שנאספו באישון ליל מרחבי בומביי (אם תהיתם לרגע מדוע נלקחה  חג'אג' מוטורס כשותף אסטרטגי. לא הכל זה כסף, חלק זה גם ידע). בתמונה נראה מארק קומה בראלי האחרון כשהוא מנסה את השבשבות ע"ג אופנוע החברה. הדיווחים ידעו לספר שהשבשבות הצליחו לספק תאורה רציפה לGPS במשך כ- 15 שניות רצופות. חדי העין ישימו לב ללוגו החברה המוטבע ע"ג השבשבת והגורם לה להסתובב מהר יותר!

(לגודל מלא)

סוללות רזרביות

לילה. חושך מסביב. רק אתה והאופנוע אי שם בין פאריס לדאקאר. עוד 30 מטר לפיט סטופ… ונגמרה הבטרייה….

מעתה אין בעייה. תיק גב בצורת מטען עם לוגו של KTM ו-4 סוללות אצבע, אף הן עם אותו לוגו נחשק. בין אם לחציית אותם נהרות גועשים, או אותן דיונות טובעניות, או סתם אם אתה פוחד מהחושך.

המפצל 1

KTM ידועה בהתמקדות בתת-הנישות השונות של רכיבת השטח. המפצל הבא מיועד לרכיבה בשניים (ותרגיעו, יש גם מפצל לארבע וגם ליותר ג'מעות. רק תשאלו את כרובי). שימו לב ללוגו המשתלב בצורה כה טבעית בגוף המפצל (ניתן להשיג גם בשחור). המפצל מיועד לאיזוריים מדבריים ויבשים בעיקר.

המפצל 2

ולרציניים שבין התפרנים, זה הרולס רויס של המפצלים – מי בבוץ ומי באבק, רק מה הוא עולה הרבה יותר. שימו לב למכסה המהודר המיועד לשמירה על הלוגו שחו"ח לא יישרט.

כבל מאריך

מה עוד באמתחתנו: האייטם האחרון לתפרנים – ה"חוט מאריך" בכתום כהה (הולך טוב ביחד עם המפצל. היקר כמובן). חדי העין יבחינו בודאי בלוגו המוטבע על גבי הכבל עצמו כל 20 ס"מ. הכבל עצמו עשוי נחושת שנכרתה בארצברג הקדוש, והגידים לופפו יחדיו ע"י בתולה אוסטרית בת 12 (למניעת קורוזיה).
הכבל ניתן להעמסה בקאמל בק (במילא מים זה אובר-רייטד עם המרחק שתצליחו לכסות) ומיועד לשחרור מבוקר במהלך הרכיבה. שימו לב שניתן לחבר מספר כבלים ביחד ע"מ להגדיל את טווח הרכיבה (כרובי יעשה מחיר).

תוף מאריך "לחופש נולד"

טוב, הקדשנו מספיק זמן לתפרנים (גם רוצים בזול וגם עוד הנחה).
עכשיו נעבור לקולקציה של הגדולים. הרוכבים המקצועיים שבינינו, אלה שלא סופרים את השקלים ולא מסתפקים בזוטות. אלו שלעולם לא תתפוס אותם בלי הציוד "הנכון"
תוף מאריך "לחופש נולד": אינך צריך לשחרר את הכבל, הוא יעשה זאת בעצמו (בשביל מה ששילמת מאוד כדאי שהוא יעשה זאת). מעתה ניתן לפנות גם ימינה וגם שמאלה!
הגוף בכתום מבצעי ולוגו שחור. הכבל עצמו באפור לוכלוך (כמובן עם הטבעה של הלוגו של KTM כל 18.8 ס"מ). המראה המאובק תמידית של הכבל משדר לסביבה את המסר של "כרגע סיימתי את ראלי ששת הקבצנים" לפחות.
שימו לב לתכנון הארגונומי של הזוויות בין הידית לרגליות המאפשר ורסטיליות בקיבוע התוף ולשימוש בחומרים הלקוחים ישירות משאריות תעשיית החלל האוסטרית.

הגנרטור

אם כל שאר האביזרים שהוצגו פה נראים לכם מגבילים (ובראבק, כמה אפשר לרכוב בסיבובים מסביב לעץ בחצר האחורית. גם מקבלים סחרחורת וגם דופקים את האופנוע לתוך עץ המשמשים), הרי לכם הפתרון האולטימטיבי. יחידת כוח משלכם, שתוכננה במיוחד ע"י אותו מעצב שעיצב את האופנוע, כך שקווי האופנוע וקווי יחידת הכוח יתחברו באותה נקודת מגוז. היחידה בולטת עם העיצוב הייחודי והאירודינמי (והלוגו הענקי – בשביל זה בעצם שילמתם, לא?). שימו לב שהיחידה מצויידת בארבעה גלגלים אפורים וניתן להזיזה ממקום למקום! ניתן להתרשם מהתמונה ולראות שהיחידה הקומפקטית אינה מפריעה כלל וכלל לביצועי האופנוע!

 

Bissli Drill

נכון שרובנו רוכבי מקלדות וחפרנים, אך ישנם גם מתי מעט המרהיבים עוז ויוצאים את ביתם ע"מ לרכוב על אופנועם. אבל, למרות שפע החידושים הטכנולוגיים שנסקרו, גם הם עלולים להיתקע באמצע השומקום.

אך אל דאגה-  KTM אינה נוטשת אתכם גם שם. BISSLI DRILL הוא פרי שיתוף פעולה בין 2 ענקי תעשייה בעלי חזון ומזון.
BISSLI DRILL  הינה בעצם חבילה של הליקוילים העשויים גלוטן ומחוסמים בטיפול תרמי מיוחד. המוצר מכסה בבת אחת שני צרכים בוערים: אפשרות להשתמש בו כתותב במקרה של כשל מכני, או לחילופין כמזון חירום עד להגעת מסוק החירום של KTM (המספר רשום ע"ג השקית). מגיע בטעם של פנימית מעושנת עם גרגרי חול. השקית עשוייה פלסטיק כתום עמיד, הלוגו בשחור, והיא ניתנת לשימוש חוזר במגוון אפשרויות.

(בגודל מלא)

 

 


השאר תגובה