בחדשות אוברדרייב SV650

אירועי השקת הסוזוקי SV650 בישראל

וואו! איזה יום מתיש אך כל כך מספק זה היה! יותר מחודשיים של הכנות סביב הסוזוקי SV650 החדש, הגיעו לשיאן (אך לא הסתיימו) ביום חמישי האחרון, ה-6.10.2016.

פתחנו את היום באירוע קטן וסולידי לעיתונאים שכלל ארוחת בוקר במסעדה קטנה בתל אביב, ומצגת סביב ה-SV מייד לאחר מכן. שקפים בודדים לפני סופה של המצגת, הפלתי אני את הפצצה כשחשפתי את המחיר על המסך הענק: 49,950 שקלים ("על הכביש" זה יוצא 51,000 ש"ח). מהנקודה בה עמדתי מול העיתונאים, יכולתי לשמוע את ה"וואו" החנוק שנפלט לחלק מהם, ובעיקר לראות את מבטי ההתרשמות והלסתות שצנחו מטה מעט. זו הייתה הכוונה! המחיר אליו שאפנו לפני יותר מחודש כשתומחר האופנוע, נועד לגרום בדיוק לזה. להפתעה ולהבנה שיש כאן משהו אחר. שינוי גישה של עופר אבניר, ורצון לבצע כמה מהלכים שמובילים את השוק ולאו דווקא נגררים אחרי הקורה בו. בנקודה הזו בדיוק, הבנתי שאנחנו בדרך הנכונה לקראת רעש של ממש בשוק.

תמונות מאירוע ההשקה לעיתונאים (צילום: רונן טופלברג)

ואכן, בשעות אחה"צ, כשהתחיל אירוע ההשקה ללקוחות בסניף בגין שבתל אביב, הרגשנו את עוצמתו של אותו הרעש.

למרות הפרסום הדל יחסית לאירוע הנ"ל, שהתחיל ברשת בלבד ובוצע פחות משבוע לפני האירוע עצמו (ועוד חגגנו את ראש השנה במהלך השבוע הנ"ל), למרות הכל: הגיעו מאות רוכבים לראות את האופנוע, לגעת, לשבת ולשאול שוב ושוב: "באמת? זה המחיר? או שזה רק מבצע\לזמן ההשקה\לכמות מוגבלת של כלים?". כולם כבר ידעו על המחיר מאתרי האינטרנט שהזדרזו לפרסם את המחיר המפתיע, מייד בתום אירוע העיתונאים.

בירות זרמו כמים, לימונדה ומיץ תפוזים זרמו כנהרות, ופוקאצ'ות נאכלו לרוב. היה ערב נהדר! לא רק שהרוכבים שביקרו אותנו היו מרוצים, אלא גם אנחנו. גם מההענות וגם מהפידבקים הטובים שקיבנו מהרוכבים. לא רק על המחיר הנמוך, אלא גם על שינוי הגישה בחברה בו הרגישו לדבריהם, בחודשים האחרונים. "פתאום שומעים בכל פינה על האופנועים של סוזוקי…"

תמונות מאירוע ההשקה לרוכבים (צילום: רונן טופלברג)

בסיומו של היום הארוך, קרסתי בבית בשעה 22:00 בלילה כשאני בקושי נושם. הברכיים כאבו מהעמידה הממושכת, הגב כאב, הראש כבר היה ב"חצי קלאץ'" והעיניים כמעט נעצמו בזמן הרכיבה הביתה. הרגשתי את נפילת המתח והתפוגגות האדרנלין בסוף היום הארוך. על פניו, יכולתי לישון 12 שעות כדי להשלים את השעות החסרות.אבל בכל זאת – כיוונתי את השעון המעורר, למרות שלא הייתי אמור לקום בשישי בבוקר לעבודה: פשוט ה-SV650 חיכה לי מתחת לבית, ממתין לתחילת ההרצה…

sv650-event

עוד על הסוזוקי SV650:

הממזר הקטן: פרויקט על SV650 מככב בתחרות בין סדנאות

תערוכת EICMA 2017: גרסת קפה רייסר לסוזוקי SV650

קרב צרפתי בין סדנאות: סוזוקי SV650R

חוגג עם האופנוע עשור שנים יחדיו

ראיון בחדשות אוברדרייב על ה-SV650

השאר תגובה