רוכב המרוצים מארקו סימונצ'לי

לזכרו של רוכב המרוצים מארקו סימונצ'לי

מארקו סימונצלי.jpg

רוכב המרוצים מארקו סימונצ'לי היה בן 24 בלבד כשנהרג במהלך מרוץ ה-MotoGp במסלול ספאנג אשר במלזיה, ב-23.10.2011. אופנוע ההונדה-גרסיני שלו איבד אחיזה בפנייה ה-11 של המסלול, בהקפה השנייה של המרוץ, כשהוא ממוקם במיקום הרביעי. סימונצ'לי החליק לרוחב המסלול, ונפגע מאופנועו של קולין אדוארדס ומאופנועו של וולנטינו רוסי.

פחות משעה לאחר התאונה, נקבע מותו בבית החולים.

מכבדים את זכרו

לטקס ההלוויה שלו הגיעו כ-20,000 בני משפחה, חברים ומעריצים, והם חלפו על פני ארונו לחלוקת כבוד אחרון. לצד הארון, הוצב אופנוע הג'ילרה עימו זכה באליפות ה-250 סמ"ק של ה-GP בשנת 2008, ואופנוע ההונדה-גרסיני RC212V של עונת 2011, עימו התחרה ונהרג. הלוויה שודרה בשידור חי בשני ערוצי טלוויזיה באיטליה.

רוכב המרוצים מארקו סימונצ'לי ה-SuperSic

marco-simoncelli1מארקו סימונצ'לי, שכונה "SuperSic" היה לרוכב צבעוני במיוחד. במשך 9 שנות המרוצים שלו בקטגוריות השונות (אפריליה ב-125, ג'ילרה ב-250 והונדה ב-MotoGp), למדו המעריצים להכיר ולאהוב אותו. ומארקו עצמו?  הוא אהב את המצלמה והמצלמה אהבה אותו. גם בתוך המסלול אך גם מחוצה לו. סגנון הרכיבה האגרסיבי שלו "זיכה" אותו בחיכוכים עם הרוכבים היותר "מדוייקים" על הגריד, שלא אהבו את סגנון "הכל או כלום" וה"לא רואה בעיניים" שלו. אותו סגנון שהביא אותו לא פעם ולא פעם, להתרסקויות במסלול.

הסרטון לזכרו

במקום להתעסק בסרטון התאונה עצמה ובגורמים לה, עדיף שנצפה יחדיו בסרטון לזכרו של רוכב המרוצים מארקו סימונצ'לי:

השאר תגובה