לרכוב על אופנוע

נשים: כל אחת יכולה לרכוב על אופנוע

רעיון, בימוי והטקסט שלפניכם: נטלי מתוק

לרכוב על אופנוע

ישנו שקט הנבנה במשך שנים. שקט חברתי הגורם לכלל הציבור לחיות על פי מציאות "תקינה" womand-ridersהמושרשת כך על ידי הנהגה כזו או אחרת בשילוב של קבוצה מצומצמת של אנשים בעלי כוח והשפעה כלכלית החוברים להם יחדיו במטרה להשליט מציאות "מקובלת" אשר כל מטרתה היא לדאוג לרווחתם האישית.

נקודת השבירה של השקט הזה תתרחש באמצעות טיפוח חשיבה עצמאית אשר עלינו לטפח בעצמנו ולהקנות אותה לילדנו מגיל צעיר ואשר תוביל ליצירת הקול האישי של כל אחת ואחד מאתנו- המרכיבים האמתיים של החברה.

זהו קול שעליו להיווצר מתוך תובנה ושינוי תפיסה מחשבתית המונעות מחקר אישי וקבלת הדברים שלא כמובן מאליו בתוך המוסכמות של "מה נכון ולא נכון" בשגרת חיים חברתית, מקצועית וכלכלית אשר נוצרת עבורנו על ידי אחרים שאותם אנו משרתים במסווה של "שגרה תקנית".

"BRAKE THE SILENCE- CREATE YOUR OWN VOICE"

הנו סרטון קצר העוסק במסר הכתוב לעיל ואינו עוסק בשום אופן בהעצמה נשית אגרסיבית על חשבון האחר. חשוב לי לציין זאת מאחר וכל מי שלקחו חלק מאחורי הקלעים על מנת להביאו לידי גיבוש ועשייה הנם גברים שתמכו מאוד במחשבה שיהיה נכון להעביר מסר חברתי ומשמעותי באמצעות נשים רוכבות, אמתיות וחזקות. כל אחת בעצם, יכולה לרכוב על אופנוע.

אציין שכל מי שלקח/ה חלק בסרט הזה (נשים וגברים) עשו זאת בהתנדבות מלאה ותודתי והערכתי הרבה נתונות להם.

תודה מיוחדת מעומק ליבי לאייל בן יעיש ואלי דסה, שותפי לעשייה.

צפייה מהנה,

נטלי מתוק

 

תסריט, בימוי והפקה: נטלי מתוק
עורך: אלי דסה
צלם: אייל בן יעיש
צילום נוסף: דביר וולצר, אלי דסה
ע.צלם: אורן ביין, קובי שמואל
צלם סטילס: יוסי אלוני

משתתפים:
אבי שורץ- זכרו לברכה, אירית יזרעאל, דריה מדיאניק, הילה פנלון, יעלה בוסקילה, נטלי מתוק, עופר שפירא, קלי אנטון, שון אנדרס, שנהב לב חממי.
ילדים: איתן אשכנזי, גאיה אזארכין, יאיר אורפלי, מאיה בני, מאיה מושיוב, מאיה רוזנבלום, מיתר רוז, עינב קרנדל, עלמה בלצ'ינסקי.

תודות נוספות:
ירון מתוק, מירי שפירא- גן איילים פ"ת, דניאל סימן, רז קפלן, שחר שריג- דפוס חבצלת, אברומי מונדר- קדוש ושות' משרד עורכי דין.

השאר תגובה