למסחר ב-eBay

כמה ק"מ זה טיול אופנועים ספונטני?

טיול אופנועים ספונטני מיועד להוציא מהבית גם הביישנים והעצלנים שבין הרוכבים. ואם יש משפט מפורסם טוען ש-"מי שמתבייש, בבית מתייבש", הרי שרן שושני לא ביישן. הוא לא יתן לשום טיול אופנועים לצאת לו מתחת לאף אם יש סיכוי להצטרף.

כתב: רן שושני

בכל סוף שבוע בהיר אנחנו יוצאים לרכיבה, ישנן כמה סוגי רכיבה בכמה סגנונות ואנחנו אוהבים את כולם באותה המידה. יש מקרים ואני מודה, שהשפיצים שלי יוצאים החוצה ואני מעדיף רכיבה רחוקה. על רביצה בשמש בבית קפה כזה או אחר, אני נעשה קצר רוח. הכל מציק לי, הסבלנות מתרחקת. עד שאני מתיישב על האוכף. משם הכל כבר נראה בהיר יותר והגיוני.

טיול אופנועים ספונטני

טיול יכול להיות מתוכנן כבר מתחילת השבוע כיוון ברור, קבוצה ידועה, מסלול ידוע עם לו"ז ברור ומשובץ בשאר פגעי היום. יש גם אפשרות של "יאללה בואי נצא לאיפשהו". עולים ורוכבים.  מה שבא ברוך הבא: רק הג'ינג'ית, האופנוע ואני. אדונים לרגע על הזמן, הקצב והמקום.

האפשרות השלישית היא להצטרף לקבוצה ל-"טיול אופנועים ספונטני". היתרונות רבים האפשריות מגוונות. אתה לא מחליט על כלום: זורם, מוצא מקום בקבוצה, נכנע לקצב, מתפשר, מוותר. אבל מגיע למקומות אחרים. מכיר אנשים חדשים, שומע דברים אחרים.

סבתא ננה אומרת "אם תמיד תלך באותה הדרך, איך תמצא דברים חדשים?" בתכל'ס? צודקת.

האופנוע קורא מלמטה – טיול אופנועים ספונטני

השבת התחילה בעצלתיים,. החיילים בבית שזה אומר הערכות אחרת לגמרי. מצד שני שמש חורף הכי חמה שקיץ אינדיאני יודע לתת והאופנוע קורא לנו מלמטה.

ואז אני קורא בפייסבוק: טיול זוגות ספונטני מעכשיו לעכשיו. זמן הג'ינג'ית הולך להתקצר משמעותית. אין מילה על כיוון משוער, אין מסגרת זמן. מה שכן, יש נק' מפגש ב-11:00 אנחנו מדוממים מנוע. ברור שיצאנו. איך לא?

לתדלק עכשיו ולתדלק אחר כך

בלטרון אני על חצי מיכל לפני היציאה. משהו אומר לי לתדלק. מזל שהקשבתי למשהו הזה.

הכבישים רצים דרומה. הופ – בית גוברין אחרינו, גם המושבים שקף, שומריה, צומת סנסה…  רגע: תל ערד?! האוכל בתנור בירושלים וארוחת הצהרים כבר עברו מזמן.

טלפון בהול הביתה לחיילים: "תאכלו אל תחכו, אנחנו נגיע הגענו ב-15:30".

תזכורת לעצמי, לדלק שוב בדרך הביתה מהעבודה היום.

ובאותו נושא

מתי מתחילים להתרגש מטיול רכיבת אופנועים?

טיול עם אופנוע: לעשות עונג שבת בשישי

טיול אופנועים לים המלח עם הרגועים

סליחות של אופנוען ליום הכיפורים

2 תגובות

  1. Amos Baram

    ספונטני זה לשבת עם חבר על המרפסת ביום שישי ב 0830 , ללגום בנחת קפה ומבלי להתכוון, אחרי 3 שעות בערך לאכול כנאפה במג'דל שאמס. בקטנה כזה

  2. sariel A

    ספונטני זה לקחת מורכבת לטיול מועדון בכוונה לגיחה של שעתיים שלוש ולחזור בצהריים ולמצוא עצמך בטיול הכנה של טוביה זל על כביש 10 עם עצירה בהר חריף. חזרה ב 10 בלילה.

השאר תגובה