מתקרב

מסע הג'נטלמנים השנתי של 2018, מתקרב

הוא מתקרב! ביום שישי ה-28 לספטמבר, ייערך בצהרי היום מסע הג'נטלמנים השנתי לקידום המודעות ואיסוף התרומות למלחמה בסרטן הערמונית. כמו תמיד: פחות חשוב עם איזה אופנוע או קטנוע מגיעים, יותר חשובה ההקפדה על התלבושת. ואם אתם לא מתכוונים להתלבש בהתאם, אז פשוט אין טעם שתגיעו.

המסע מתקרב ובא – היכונו היכונו!

יהיה זה המסע החמישי במספר שנערך בארץ, וכולם מוזמנים אליו, רוכבים ורוכבות כאחד. לא משנה עם איזה אופנוע או קטנוע, העיקר שתהיו רוכבים הלבושים כג'נטלמנים. יפה, מסודר, מתוקתק – ממש כמו ג'נטלמן אמיתי. הכל הולך: קסקטים, קסדות 3/4, שפמים וזקנים (גם אם מודבקים), מקטרות, חולצות מעומלנות, מגוהצות ומכופתרות, עניבות פרפר או רגילות, מכנסיים מגוהצים למשעי ונעליים מהחתונה. תהיו יפים. תהיו ג'נטלמנים. והרוכבות? אלגנטיות כתמיד – לבושות כליידיז של ממש.

הנה סרטוני מסעות הג'נטלמנים הקודמים כדי להתרשם מהסגנון ומרוח הדברים ואולי, גם לקבל רעיונות טובים לתלבושת ייחודית:

סרטון 2017

סרטון 2016

סרטון 2015

סרטון 2014

האירוע נועד בעיקרו לכיף שברכיבה המשותפת, לחגיגת הסגנון והסטייל, ועל הדרך – גם לתרומה חשובה: איסוף כספים לטובת מחקר סרטן הערמונית ומלחמה במחלות נפש גבריות. באירוע, שנערך מדי שנה בסוף השבוע האחרון של ספטמבר, המשתתפים במסע הם אלו שמתבקשים לתרום לפני האירוע ולא לעודד אצל אחרים מודעות למטרה החשובה, כפי שמקובל לחשוב בטעות.

המשך, כאן

ובאותו נושא

סיכום מסע DGR 2018

סיכום מסע 2017

סיכום מסע 2016

הכרובלוג בפייסבוק

השאר תגובה