רוכבים נגד אלימות - כנרת לוי

מסע "רוכבים נגד אלימות" – בשישי הקרוב

מסע רוכבים נגד אלימות יתקיים ביום שישי הקרוב 4.9.2020 וייצא מפארק הרצליה. הרעיון הוא העלאת מודעות באמצעות משיכת תשומת הלב שתיצור השיירה שתורכב ממאות רוכבי אופנועים, לנושא שהפך למכת מדינה – אלימות פיזית.

גרפיקה: כנרת לוי

האירוע יתקיים ביום שישי 4.9.2020. נפגשים בשעה 09:00 בפארק הרצליה ברחוב יוסף נבו 1. משם תמשיך השיירה למסלול כמעט מעגלי שיעבור ליד הישובים קדימה, צורן, כפר יונה , נתניה ויסתיים ב-"פרקר" שבהרצליה.

כך כתב מייקל בקבוצה:

עבורי ברמה האישית זהו מסע מטורף. השנה חיברנו 4 רשויות לשיירה שלנו ומי שמבין וקצת יודע – כל רשות היא מדינה, עם חוקים ובקשות מיוחדות. כמה פוליטיקה, כמה שיחות, כמה פגישות וכמה זום , כמה אישורי משטרה, כמה לילות בלי שינה, כמה צרחתי, התעצבנתי כעסתי, ביקשתי סליחה. לפעמים בכווונה ולפעמים רק בשביל להמשיך הלאה. אני לא פולטיקאי, ולא חבר מועצה ונכון להרגע אין לי שום כוונה כזאת.

יש לי חזון. יש כאלה שקראו לי בלון עם חוט שצריך כל הזמן לדאוג שלא יעוף גבוה מידי. אני אומר בהצלחה למי שינסה – אני חולם ואני מגשים. אחד הדברים שמאז ומעולם הפריעו לי זה הניצול של החלש, האלימות כלפי אלו שלא יכולים להגיב.
שרף לי בגוף כשראיתי את זה –  תעצרו ושלא תחשבו שאני מלאך… אני רחוק מלהיות מושלם. אני צועק ואני מקלל ולפעמים גם לא מדבר יפה. זה חלק מהשלם של מי שאני. יש אנשים שללא ספק שזה לא נעים להם והם יכולים ללכת לעשות מלפפונים או במלח או בחומץ כל אחד מה שהוא אוהב.
 יש דבר אחד שאני לא אתן לו לקרות לא במשמרת שלי: אלימות במשפחה, אלימות כלפי נשים, אונס וכל משפחת המונחים האלה שקורעים את החברה הישראלית.
פה זה לא אירופה מותר לכעוס מותר להתעצבן. מותר להרים את הקול לפעמים. אבל אסור להרים ידיים. אסור להכנס ולגעת בגופו של אחר ללא אישור. אומרים די לאלימות. לא זה לא.
אני קורא לכם לכולכם למאמץ אחרון. בואו נעלה מודעות נהפוך את השיירה שלנו למסע וצילצול השכמה. עוצרים את זה כאן.

זהו אינו המסע הראשון שמארגנת קבוצת "רוכבים נגד אלימות" בהובלתו של פייר מייקל כהן. בפעם הקודמת דווח כאן בבלוג על הפגנת הרוכבים "גבר אמיתי לא מרים ידיים" שהפיק בחודש נובמבר 2019.

 

השאר תגובה