במסלולי המרוצים הישראליים סוגרים שנה ופותחים אחרת

חגיגות במסלולי המרוצים יתקיימו בשבוע הבא: שלוש מפעילי ימי המסלול הפעילים ביותר בתחום יקיימו ימי מסלול מיוחדים וחגיגיים במיוחד ביומה האחרון של 2020 וגם למחרת, ביומה הראשון של 2021. הולך להיות שמח!

2020 שאוטוטו מסתיימת, כללה השבתה כפויה ובלתי רצויה לתחום ימי המסלול שפרח בשנתיים לפני כן. ההשבתה כללה את 2 הסגרים הגדולים (מרץ-אפריל ואח"כ בספטמבר-אוקטובר), שהביאו להקפאת האירועים במסלולים ואחריהם מגבלות הבריאות שהוטלו בשל המגיפה. המגבלות הללו אפשרו רק לספורטאים רשומים, בעלי רישיון ספורט מוטורי, להמשיך לרכוב בהם ובעצם השאירו את שאר הרוכבים, מחוץ לגדרות המסלולים.

אירועים במסלולי המרוצים שפתוחים לכולם

עם זאת, בסופ"ש האחרון של 2020 והראשון של 2021, יתקיימו ימי מסלול שיהיו פתוחים לכולם, ללא הבדלי צבע רישיון ובמסגרת מגבלות תקנות הקורונה כמובן. הנה לכם סקירה קצרה עם קישורי ההרשמה הנדרשים, של שלוש האירועים שיידחסו לכדי יומיים מיוחדים.

אירועי סגירת 2020

ביום חמישי ה-31.12.2020 יתקיימו במקביל זוג ימי מסלול במסלולי המרוצים העיקריים של רוכבי הכביש.

במסלול פצאל שבבקעה, יתקיים אירוע בסימן חגיגות סילבסטר של טראקדמי והוא יימשך על פני רוב שעות האור ביום – החל מ-08:30 בבוקר ועד 16:00. החלק המיוחד ויוצא הדופן? ההשתתפות חינם! כמות הנרשמים כמובן תוגבל והמקדימים להרשם ייהנו, כך מבטיחים בטראקדמי, מזמן מסלול רב לצד שלל הפתעות מיוחדות במשך היום. להרשמה הקליקו כאן. (הערה: נכון ליום שני 21.12 בשעה 13:30 ההרשמה עדיין סגורה. יש להמתין לפתיחתה).

במקביל וכאמור באותו היום, יתקיים אירוע חגיגי לא פחות של הטראק ג'אנקיז במסלול מוטורסיטי שליד באר שבע. יום המסלול יתקיים מהשעה 11 בבוקר ועד רדת החשיכה ב-16:00. כמו תמיד, יכלול האירוע זמן מסלול לא מבוטל למשתתפים, לצד כיבוד מפנק במיוחד. והפעם – גם הגרלה נושאת פרסים בין המשתתפים. בין הפרסים בהם ניתן לזכות: סליידרים, בוק תמונות אישי של צלם מקצועי, ימי מסלול בחינם, הנחות עבור הדרכות אישיות ועוד. להרשמה הכנסו לקישור שכאן

אירוע פתיחת 2021

למחרת, יום שישי ה-1.1.21, תיפתח רייסטראק את 2021 באופן מיוחד ביום מסלול שייערך במוטורסיטי. האירוע יחל בשעה 07:30 בבוקר ויימשך עד 13:00. בתוכנית: צילום חינם של  המשתתפים על ידי הצלם המוטורי אבישי אבוחנין, פיצות שיחולקו למשתתפים לאחר שיוכנו במקום על ידי Spettacolo ועוד. בנוסף, רוכבים שיירדו מסשן רכיבה עם מצלמת גופרו וירצו בעזרה ובטיפים לניתוח הצילום המתועד מצד המדריכים של רייסטראק, יוכלו לעשות זאת באוהל המרכזי לצד המסלול. להרשמה ליום המסלול, הקליקו כאן.

מתכננים להשתתף באחד מהימים האלו? כתבו זאת בתגובות!

הנה לכם 2 קישורים חשובים בעניין:

יום מסלול – המדריך המלא – כל שאתם צריכים לדעת על עולם האירועים המיוחדים האלו

צ'ק ליסט שימושי לפני יציאה ליום מסלול – שלא תשכחו!

השאר תגובה