יום הרוכבת נשים ואופנועים קניית אופנוע

ליווי לקניית אופנוע או קטנוע? יש דבר כזה!

לא חייבים לצעוד לבד לקניית אופנוע או קטנוע. לא בבחירה, לא בהחלטה, לא בהתלבטויות ובטח שלא בשלב הבדיקה הפיזית. התהליך הזה יכול להיות ל-"סרט" לא קטן בעבור רבים מהרוכבים והרוכבות.

אם אתם לקראת קניית אופנוע או קטנוע, ולא הייתם חלק מהענף הזה בשנים האחרונות, אני לא מקנא בכם. בלי מישהו שיחזיק לכם את היד בנפתולי המבוך שמהווה את התחום הדו גלגלי בארץ, אפשר ללכת לאיבוד. צריך תמיד בן משפחה, חבר מבין עניין או סתם איזה MotoGeek, שייתן קווים מנחים ויעזור בהתלבטות.

בדרך לקניית אופנוע? תן למבין עניין לעזור לך

כמי שעוסק באנליזות וניתוחים של השוק הדו גלגלי בישראל כבר יותר מ-10 שנים, אני יודע כמה הענף הקטנטן שלנו עמוס במותגים, דגמים, קטגוריות, נישות ותתי-נישות שונות ומשונות. מי שלא שוחה בחומר ומקפיד להתעדכן בחדשות המקומיות והבינלאומיות מופתע מההיצע. מי שעשה הפסקה של כמה שנים מהתחום וחוזר אליו, נדהם מכמות האפשרויות. הכל נראה עמוס, מגוון מדי ובעיקר בלתי מובן.

בניגוד לדלילות שאפיינה את השוק לפני 2-3 עשורים, הרי שכיום המבחר הוא ענק. ואם מרחיבים את החיפוש גם אל שוק המשומשים שעשיר ומגוון עוד יותר, אפשר בהחלט ללכת לאיבוד.

איך יודעים מה נכון לתקציב? מה מתאים לצרכים ולרכיבות המתוכננות? לא פחות חשוב, בעיקר כשמדובר על אופנועים, בהם הקנייה היא גם עניין של רגש: איך מזהים את האופנוע "שעושה לנו את זה"? ואם בקניית כלי דו גלגלי משומש מדובר, אז איך מזהים את "המחלות" של הכלי או תקלות אפשריות? איך יכול הרוכב התוהה לדעת שהוא לא מסכן את כספו ברכישה כזו או אחרת?

מרכבים לאופנועים

הכירו הוא CarGeek שהוקמה על ידי נדב וליאור, ומציעה שירות חדש בשוק הישראלי, שמתמחה ביעוץ וליווי ברכישת רכבים חדשים ומשומשים. הם שמו להם למטרה להיות בצד של הקונים ולהצליח למקסם את התמורה שמקבלים כשרוכשים רכב. הם עושים את זה על ידי מתן יעוץ מקצועי ובגובה העיניים, להתאמת הרכב הנכון ביותר לצרכים. הם גם מציעים ליווי בכל תהליך הרכישה, שמוריד מהלקוחות את כל כאב הראש שנלווה לזה, החל משיחות עם מוכרים והתמקחות על המחיר ועד להעברת בעלות וקבלת המפתח ביד.

כך שבעצם – CarGeek הוקמה כדי לעשות סדר עבור רוכשי מכוניות פוטנציאליים.

לאחרונה הם זיהו  הבעייתיות הדומה שמתקיימת בשוק הדו גלגלי, ופנו אליי.

MotoGeek

כרובי הוא MotoGeek

יחד בנינו מערך שתפקידו לבנות מענה גם לרוכבי אופנועים וקטנועים שמעוניינים בייעוץ, הכוונה, והתאמת האופנוע\קטנוע הנכון לצרכים ולרצונות של הרוכבים. השירות אותו מציעה החברה דרכי מתקרא MotoGeek וכולל גם אפשרות לליווי מלא בכל תהליך רכישת הדו גלגלי. סוף סוף אפשר לומר שכל הרכיבות, הקורסים והחפירות שלי בספרים, מגזינים ובאתרים שונים ומשונים, יכול להיות שימושי עבורכם.

אז אם אתם מחפשים לרכוש דו גלגלי ומרגישים שאין בידכם את הכלים לבחור נכון, צרו עימי קשר דרך האתר כאן. לא משנה באם מדובר על אופנוע כביש, שטח, מסלול או קטנוע מכל סוג שהוא.

ואם אתם מכירים חבר או חברה שזקוקים לליווי שלנו, תרגישו חופשיים לשתף איתם את הקישור.

דף MotoGeek באתר

2 תגובות

השאר תגובה