שום סיבה הגיונית – טריומף רוקט 3

אין שום סיבה הגיונית לקנות את הטריומף רוקט 3. אין לדעתי גם אף סיבה הגיונית לייצר אותו. אז למה לעזאזל אני כ"כ רוצה אותו?

כתב וצילםשמוליק פאוסט

אני לא יודע כמה יחידות טריומף מוכרת מהטיל הבליסטי שלהם, אבל אפילו עם תג המחיר התואם לגודל הכלי – לא נראה לי שזה מצדיק את עלויות הפיתוח של אופנוע שלם מאפס. בטח לא אופנוע כזה, שגדול מכדי לחלוק את רוב המכלולים שלו עם כלים אחרים, ובו כל הרכיבים נמצאים ברמה כמעט מגוחכת של תשומת לב לפרטים, גימור והשקעה. מספיקה פתיחה וסגירה של רגליות המורכבת הנסתרות והמדליקות (שמישהו יעתיק דחוף!) כדי להבין שבאופנוע הזה טריומף, שגם ככה ידועים באופנועים המושקעים והמוקפדים שלהם, שחררו את הרסן לגמרי – פה לא חסכו בכלום.

2500 פאקינג סמ"ק

מצד אחד, כחובב אופנועים קטנים ו"יעילים" – האופנוע הזה רחוק מאוד מהסגנון שלי. מצד שני, כחובב סופרלטיבים והגזמות – האופנוע הזה נולד בדיוק בשבילי. בינינו – קשה לי לדמיין שיש בן אנוש עם נשמה באפו שלא יתלהב מהמפלצת המשוגעת והמיוחדת הזו…
אלפיים חמש מאות סנטימטרים מעוקבים – 2,500 פאקינג סמ"ק טריומף השתילו בתוך האופנוע הזה. 1,200 סמק לא מספיקים? 1500? 2000? מסתבר שלא. פאקינג שיט. עזבו נתונים, איך זה במציאות? בדיוק כמו שאתם מדמיינים – מטורף!
חשוב לציין שבהתנהלות "רגילה" – הוא לא נורא כמו שדמיינתי. אל תטעו זו בהחלט בהמה גדולה וכבדה, אבל ציפיתי למשהו הרבה יותר נוראי – בהתנהלות מנהלתית הטריומף הגדול כמעט "הגיוני". וכשמסובבים את המצערת? אלוהים ישמור. אין תחושה ממכרת יותר מכח, ואין אופנוע שנותן יותר תחושת כח. ג'יזס-פאקינג-כרייסט. אין כאן אף קליל שמתרומם לו בכיף, אבל עם כל סיבוב מצערת – כל האופנוע מתרומם מהזרוע האחורית, הזיה טוטאלית.

טריומף רוקט 3 – שום דבר לא מתקרב אליו

גם ויזואלית האופנוע הזה הוא מתקפה כוללת על כל החושים, שום דבר כאן לא מוצנע (מלבד שוב – אותן רגליות מורכבת…) או רחמנא לצלן – נחבא אל הכלים… במיוחד באדום שבו הגיע אופנוע המבחן – האופנוע הזה פשוט יפיפה, מכל כיוון ומכל זווית – יצירת אומנות.
יצא לי כבר לרכב על אופנועים מיוחדים ובולטים שמשכו הרבה תשומת לב, אבל כרגיל עם הטריומף הזה – שום דבר לא מתקרב אליו. כל עצירה בתחנת דלק, בית קפה או בר מייצרת התקהלות שמצריכה אישור משטרתי.
הרוקט הוא בעצם פנטזיית ילדות קלאסית, אפילו השם נראה שנקלח ממוחו הקודח של ילד מגודל… תן לילד חובב אופנועים להשתולל עם הפנטזיות, והרוקט זה מה שתקבל – הכי גדול, הכי חזק, הכי בולט. הוא אול-אין, אין-יור-פייס. אין סופרלטיב שמוגזם מדי עבורו, הוא עצמו ההגדרה המושלמת של סופרלטיב. מעליו – אלוהים בלבד. וגם זה לא בטוח.
אין שום סיבה הגיונית לקנות את הטריומף רוקט 3, אבל יש 2,500 סיבות דביליות מאוד בגללן אני ממש ממש רוצה אותו!

גלריה

5 תגובות

 1. ירון זלינגר

  חוץ מלכתוב בשפה של טינאייג'ר מתלהב-לא אמרת כלוםו לא העברת שום תחושה.חבל,זה אופנוע מעניין

 2. שמשון משיח

  אם הענקים. מדובר אזי אני נחשב כזה עושה בנוח על הסופר טנרה 1200 , לא סובל ממש אמרו שהכל שאני מתקרב אליו הוא נעשה קטן יותר .. אבי המנוח ראה אותי בלמברטה הראשונה שלי ובקש שלא אשכח להוציא אותה מהתחת כשאקום ממנה , האופנוע. 2500 מרטיב . אם הצוקו שלי מרגש אותן. זוהי אורגזמה מתמשכת , במידה ויהיה לי אחד. כזה חייב בכיסוי מיוחד נגד רטיבות .. וואו איזו מכונה ,

 3. נאור קולדרו

  בררתם מה כתוב בערבית על השלט הכחול ליד האופנוע???

 4. Elad Yanko

  האמת הפעם לא הגעת (רחוק מאוד מאוד)לרמת כתיבה הגבוהה שלך.
  לא בתחושות ולא במקצועיות.חבל…
  מצד שני אף אחד לא מושלם ויכול לגעת בכולם.
  ממתיו לעוד מאמרים שלך.

השאר תגובה