הפרעונים

בחזרה לשגרה

שני הפוסטים האחרונים, מקשים על החזרה לשגרה, וגורמים לכל נושא האופנועים להראות מעט "לא במקום" בתוך בלוג שנועד בכלל לעסוק רק בתחבורה, ובעיקר בפן הדו גלגלי שלה.

את "פוסט החזרה לשגרה", אם זה בכלל אפשרי, אנצל לסגירת קצוות שונים: נושאים שהוזכרו בפוסטים קודמים וזכו להתפתחויות שונות. אני יודע שזה לא הכי מעניין שבעולם, אך כולי תקווה שבכך תתרכך החזרה לשגרה עבור הבלוג, עבורכם הגולשים (בעיקר עבור המעורים בתכני הבלוג), ויותר חשוב – עבורי.

בהמשך לפוסט שפורסם ב-9 לאוגוסט תחת הכותרת: "פרסומות מטרו ב"מוטו" ו"בלייזר" – מי החסוד ומי הפרובוקטיבי?" – אלי פאנגס משך בחוטים לבקשתי המפורשת (או כך לפחות אני רוצה להאמין), וסקירתו לגבי הקורה לולנטינו רוסי באליפות הגראנד פרי, אכן עלתה לרשת ב-Ynet. כפי שהמלצתי אז, הרי שהסקירה מומלצת במיוחד לקריאה.

בהמשך לפוסט שפורסם ב-2 ליולי תחת הכותרת: "הקטרים באים!", בו הצטרפתי למורת הרוח שהעלתה מירב ארלוזרוב באתר "דה מרקר" בדבר העצמאות וההתנערות המסוכנת שמגלה הנהלת הרכבת מול משרד התחבורה, הרי שיש התפתחות מרגיעה. בתחילת החודש פורסם כי משרד התחבורה הוא זה שקבע ויקבע מעכשיו ואילך, (סוף סוף, אם יורשה לי לציין), מהירות מקסימאלית לרכבת ישראל. עוד על כך, כאן.

בפוסט שפורסם ב-1 לאוגוסט תחת הכותרת: "עוד על המצב בצפון ועל תקשורת מגויסת", דובר בעיקר על הסיקור שנעשה בפול גז (ע"י צביקה כהן) לאירוע עמותת השטח, לעומת הסיקור שהופיע במהדורה המודפסת של מוטו (ע"י ראובן סביו). בעוד האחרון עסק בהרחבה בפאק הבטיחותי, במסגרתו נכווה אחד מאנשי עופר אבניר מג`ריקן דלק שעלה באש כשלא היה מטפה בהישג יד, הרי שהידיעה בפול גז "שכחה" את האירוע, ולא הזכירה אותו אפילו במרומז.

בידיעה מאוחרת יותר, שעלתה באתר ב-21 לאוגוסט (כאן), מזכיר טל זהר את אירוע הקיץ של העמותה, מקשר לסיקור המדובר (וחסר האזכור לתאונה, כאמור), וכותב לגבי המרוץ "היה נחשב למוצלח אלמלא התאונה שקרתה במהלכו."

מוטב מאוחר מאשר אף פעם לא.

בהמשך לפוסט שפורסם ב-13 לאוגוסט תחת הכותרת: "מעטפה מטעם מדינת ישראל – אגף מס הכנסה", הרי שהסכנה חלפה. לצערכם, אני לא בדרך לכלא, ואפילו קנס לא אזכה לשלם. גם לא אחד קטן וסמלי. ביום ההתייצבות המיועדת במשרדי מס הכנסה, הסדיר רואה החשבון של ההתאחדות את נושא ההגדרה, ושוחררנו מהעוול. (הוא פשוט הזכיר לפקידונים שההתאחדות היא עמותה ללא מטרת רווח, ולא "חברה" החייבת בדיווחים לגבי הכנסות והוצאות).

בהמשך לפוסט שפורסם ב-12 לאוגוסט תחת הכותרת: "כביש הערבה לוהט בשעות האלה של היום…": עכשיו יש גם סרטון! הקטע הקצר, שצולם לקראת נסיעתו של עו"ד גלעד בנאי לדאקאר, עלה אמנם בפול גז ולא בבלוג הרוכב, אך עדיין ניתן לצפות בו בקישור שפה. זמנית, מופיע הסרטון הנחמד והמשעשע גם בראש בלוג זה.

אגב, באותו פוסט הזכרתי גם את נושא "חוצה ישראל" שהתחלנו לדבר עליו ברצינות בחבר`ה. כפי שזה נראה כעת, המסע קורם עור וגידים בכיוון אחר לגמרי, ומסיבות עגומות – כנראה שנבצע את המסע כאירוע חד-יומי, לזכרו של חברינו ניסן שליו, החל מקיבוץ הולדתו ומקום היקברו (עברון, ליד נהריה), למסלול "שלנו" בפתח תקווה, ה"שפיצרינג", כשאנו רוכבים אופנועי סופרמוטו.

בתמונה המצורפת: הק.ט.מ הפרטי שלי בפורמט השטח. בחודש האחרון יצא לי לרכב עליו בתצורה זו, בסינגלים ובשבילים שבקו נחשונים-תל חדיד-יער בן שמן, לא פחות מ-5 פעמים. נפלא

3 תגובות

 1. אורי עייף

  ואני חשבתי שמשכת בחוטים
  וסידרת לנו סריקות.

 2. שקראב חולירע

  אורי אתה עייף
  עשה טובה לך לישון…

 3. אורי עייף

  כשאתה מתחיל עם בחורה
  זה הולך משהו כזה במקרה:

השאר תגובה