אופנוע בלי אדרנלין

אופנוע בלי אף וחגיגות יומולדת

תמונת אופנוע בלי אף (!) מסכמת את התקופה האחרונה. מרוצי סופרמוטו, המון ספורט מוטורי והמון כיף לרגל חגיגות יום ההולדת 30 של הכרוב. קשה להתלונן

 אתמול חגגתי יום הולדת 30

ממרום שנותיי הרבות, יש ביכולתי להכריז כי השנה האחרונה, מספטמבר האחרון עד הנוכחי, הייתה בהחלט השנה בעלת התהפוכות הרבות ביותר מבחינתי האישית. החל מהשינויים הרבים שפקדו את מקור הכנסתי (פרטים נוספים ודי מפתיעים, יפורסמו בעתיד הקרוב מאוד),וכלה בשימוש בשעות הפנאי שלי כאשר את פעילותי בפול גז החליפו שעות רכיבה מהנה בשטח וקורסי רכיבה מספקים במיוחד.

אופנוע בלי אף

 

אופנוע בלי אף

 התמונה המצורפת צולמה ע"י דרור דוידמן במהלך מקצה הדירוג השני במרוץ הסופרמוטו האחרון (סבב מס` 5 בליגת 2006) שנערך לפני כשבוע ברינג שבפ"ת. עם הזינוק למקצה, זינקתי היטב והתברגתי במקום הרביעי. במהלך הישורת, נשברה הכנף הקדמית של האופנוע (אמנם עשויה קרבון אך הייתה סדוקה בשני צידיה). הכנף התעופפה מעלה, ונצמדה לי לקסדה כשהיא מסתירה לי את כל שדה הראייה. גם ניסיון להסיט את הראש כדי לתת לרוח לתלוש אותה מעליי, לא צלח – והמשכתי לשעוט קדימה, כשאני מוקף רוכבים, מבלי שאני רואה דבר.

 ברגע של התעשתות, סובבתי את כל פלג גופי העליון לשמאל, והכנף התעופפה לה (ופגעה ברוכב מאחוריי). לקח לי עוד 3 הקפות להתרגל להעדר הכנף ולעובדה שאני רואה, בראייה ההיקפית, את צמיג הגלגל הקדמי מסתובב ואף נע למטה ולמעלה בקפיצות. בהחלט מקשה על הריכוז. (אבל לפחות סיימתי חמישי…)

להגדיל ולתלות בסלון

למרות שמדובר על תמונה נפלאה מבחינתי, מהסוג של "להגדיל ולתלות בסלון למען הילדים", הרי שהכנף החסרה גורמת לאופנוע להיראות "נכה" ו"חסר אף".

חבל…

 בברכת שנה טובה וחג שמח לכולכם

ובאותו נושא

אווירת מרוצים: אופנועי סופרמוטו במסלול פצאל

ישראלים בסופרמוטו האומות 2019

עננים בשמי המסלול בבקעת הירדן

סרטון ממרוץ אליפות הסופרבייק הישראלית במסלול פצאל

סרטון מהמרוץ הסוגר את הסופרמוטו הישראלי ל-2017

הכרובלוג בפייסבוק 

4 תגובות

  1. אורי עייף

    אין ספק בכלל,
    ששני הנושאים האלה יושבים בראש סדר העדיפויות של רוב חובבי הדו"גים בארץ.

  2. כRובי

    כתוב בפירוש שאעסוק בכך בימים
    הקרובים. עד אז, אפשר להתעסק במה שמעניין אותי!

השאר תגובה