אחוות אופנוענים

אחוות אופנוענים או: לאינטרנט אין גבולות – קישור להוכחה נפלאה

אחוות אופנוענים בהתגלמותה הטהורה ביותר: אני גולש בתדירות שבועית בפורום Advrider.com ואף פרסמתי כאן בבלוג קישורים ותמונות מתוך האתר הנ"ל, לאורך החודשים האחרונים.

 

המוטו של האתר הוא "Ride The World" וממוען לאותם טיילים היוצאים עם האופנוע לחוויות רכיבה בנות ימים, שבועות, חודשים ואף שנים. עם הזמן, התפתח הפורום וגדל בצורה שנותנת מענה גם למי שלא יכול לנטוש את הבית לרכיבה ליותר מכמה שעות בסוף השבוע. הפורום המרכזי אם כך, נקרא Ride Report.

אחוות אופנוענים

בכל אופן, חזרה לעניין: בשל מימדי התעבורה באתר, לא ניתן לעקוב אחר כל הנושאים וכל הפורומים והתתי פורומים של המיזם הענק הזה. היום קיבלתי דוגמה נוספת לגודל האתר בדמות הודעתו של LoneRider בפורום, שהפנה את תשומת לב הגולשים המקומיים לאשכול מעניין במיוחד שנפתח באתר הגויים, ושאני פספסתי.

הנה הדברים שכתב:

" במהלך השיטוט שלי מצאתי שרשור שלדעתי מהווה הוכחה נחרצת לקיומה של אחוות רוכבים חובקת עולם
שפשוט אינה יודעת גבולות.
קבוצה של רוכבים מאמריקה (מרכז וצפון) התארגנה והעלתה בקשה בקרב רוכבי המקלדת בפורום
לסייע במימון והוצאה לפועל של הבאת רוכב הודי לטיול באמריקה, הרוכב יקר ומוכר להם אך ורק דרך הפרומים ותוך פחות משבוע ימים הצליחו לארגן לו אופנוע, ציוד, מקומות ללון בהם, רוכבים נוספים שילוו אותו בחלקים מהטיול ויארחו אותו בביתם וכן למעלה מ2000$ (עד כה) עבור כרטיס טיסה ומנהלות…"

התמורה הנדרשת בחזרה מצד אותו גולש המתקרא Chanderjeet?

שיגייס את התקשורת המקומית בהודו, ככל שיוכל, לסקר את האחווה הדו-גלגלית-כלל-עולמית לה זכה, וכמובן שיכתוב בפורום במהלך הטיול ובסופו, על חוויותיו.

מומלץ בחום לעקוב אחר האשכול הנפתח בהודעה הקוראת לגולשים לתרום (פורסם ב-16 לספטמבר), ואחרי ההודעות של Chanderjeet. לדוגמה, ראו את ההודעה הראשונה שלו באשכול (מס' 45).

כעת, לאחר שגוייס הכסף, נרכש כרטיס הטיסה והבחור קיבל ויזה, אופנוע, ציוד רכיבה, ציוד קמפינג ועוד (להזכירכם, הכל תוך שבוע בלבד!), עוסקים החבר'ה באשכול בהצעות והמלצות למסלול הטיול בארה"ב, תוך תיאום רכיבה משותפת עימו לאורך הדרך.

כאמור, מומלץ!

נ.ב ולאות תודה לגולש LoneRider על שהפנה את תשומת לב כולנו לנושא- קבל קישור מתנה: motosyberia.com. מדובר על 4 חבר'ה מפולין שיצאו בחודש יוני לטיול בן 4 חודשים. המטרה: הנקודה המזרחית ביותר ברוסיה, צמוד לאלסקה. כלי הרכב: 4 אופנועי KTM מדגם אדוונצ'ר 640. הם אומנם מדווחים באתרם בפולנית על התקדמות הטיול, אבל התמונות הן בעברית.  בכל אופן, גם באשכול הזה שב-Advrider.com (אלא מה?) ניתן לעקוב אחר התקדמותם, באנגלית.

ובאותו נושא

מתי מתחילים להתרגש מטיול רכיבת אופנועים?

טיול עם אופנוע: לעשות עונג שבת בשישי

טיול אופנועים לים המלח עם הרגועים

לפעמים הדרכים חשובות יותר מהיעד

אם לא היו מנותקים, היו הורגים אותנו קצת פחות

קל לא לאהוב אותנו

ההחלטה נפלה מזמן: אפריקה טווין

מסע אופנועים לתמיכה בעוטף\חוטף עזה

תגובה אחת

השאר תגובה