סוף עונת המרוצים – תמונות מהאירוע

אחרי שהחלטתנו לפרוש ממרוצי ליגת הטרקטורונים הפכה, בלית ברירה, לנושא המדובר ביותר באתרי הנישה (נזימה), הגיע הזמן לנוח מעט מהעניין. הטוקבקים והאי מיילים התומכים והמפרגנים על המהלך, לא התעמעמו ולא איבדו מערכם מהמסרים הנגדיים כנגדנו ומהבחישה של חלק מהגולשים בפורומים, כנגד המהלך. לא אלאה את הגולשים בבלוג עוד בנושא מאחר והוא באמת נטחן עד דק בפורומים ובאתרי החדשות. רק אציין כי עלו מס' הצעות טובות שיאפשרו למרוצים להמשיך ולהתקיים שלא תחת הוועד הנוכחי (התנאי שלנו להמשך מתן החסות לליגה). נקווה שיצליח.

בכל אופן – בסוף השבוע האחרון, באווירה נעימה, מחוייכת ונינוחה, קיימנו סוג של מסיבת סוף עונה לחבר'ה שהתחרו במהלך השנה על כלים של Polaris ו-KTM בליגת הטרקטורונים. כולם הוזמנו לפוש את נפשם ולהטיב עם קיבתם בבשרים משובחים ובבירה הולנדית קרירה ומעולה. מתן ניר, שמחוץ למסלול ומחוץ להדרכות הרכיבה עובד כסו-שף, נתן בתבלונים ובבשרים בעוד שי נתן עבודה איכותית על המנגל.

רק כדי להמחיש כמה לא טעון היה המפגש הנ"ל, אני מזמין את מביני העניין לחקור בתמונות ולזהות מוזמנים ששייכים, כביכול, "לקבוצה היריבה". שום מטענים, שום ריבים, שום ויכוחים. כל ההילה השלילית שנקשרה לפרישתנו מהליגה התפוגגה ונעלמה כלא הייתה עבור הנוכחים. ברור שכל מי שנכח במקום, יודע כי לביטול המרוץ שנערך יום לאחר המסיבה, לא קשורים החברים שהיו באירוע זה. ובטח שלא קשורה היבואנית…

הנה מס' תמונות מהאירוע. את כולן ניתן למצוא בקישור שכאן (דף בפליקר)

השאר תגובה