אני בדרך לבלגן…

איך לפלף כמוני מכניס ראשו למצב בעייתי שכזה, שבו אני מכניס מצלמה לתיק בהתאם להמלצות "מטה המאבק בביטוח", כי ייתכן והאירועים בהפגנה יזדקקו לתיעוד אנטי משטרתי? איך חנון שכמוני מגיע לאירוע שכזה בידיעה ובהכרה מלאה שאני נכנס לתוך הצד המפגין, הרועש, הפועל בניגוד לחוק ובניגוד לרצון המשטרה?

האמת, שזה די ברור – אנחנו נדחקים לפינה ונדחפים לפעולות מאסיביות. לאור הידיעות העולות באתרי האינטרנט ובפורומים, נראה שהולך להיות בלגן על כביש מס' 1 היום, בדרך לירושלים.

5 בבוקר ואני פותח "ידיעות אחרונות" – בעמוד 11, תחת הכיתוב "המשטרה חוששת", פורסמה הכותרת "היום: מצור אופנוענים על כביש מספר 1". רק לי זה מצייר תמונה של הארליסטים שמנים עם מעילים עור מרוטים ועמוסי טלאים, שביד מנופפת אחת מחזיקים שרשרת חלודה ובשנייה מחזיקים כוס בירה?

יהיה בלגן, אבל אני בדרך לשם על ה-SMT, רוכב רגוע, בקצב של מכונית, לא עובר את ה-90 קמ"ש ומקווה להגיע לאיזור לטרון בדיוק ב-07:00 כדי להמשיך לירושלים.

שיהיה לכולנו בהצלחה.

3 תגובות

 1. תומר.ק

  לראשונה ראיתי מי אתה תן לי להגיד לך שאתה גם נראה חנון. 😛

 2. אתון עיוורת

  איך היה היום? יצאתי מהבית בשש והצלחתי לחמוק, אבל כבר ראיתי את הניידות הראשונות ואת האופנוענים. במחלף לטרון רציתי לצפור לאות הזדהות אבל קלטתי שהשוטרים לוקחים פרטים מהרוכבים וממש התבאסתי. לא הצלחתי לראות חדשות כל היום רק עכשיו הגעתי. אני מקווה שהגיעו מספיק.
  וגם מזל טוב להולדת מאיה. מזל אריה כמוני. מותק של מזל 8)

 3. כRובי

  תומר: מעולם לא טענתי אחרת…. 😕 😕
  אתון עיוורת: יצאת בזול. אני ממש "לא מקנא" בנהגים שנאלצו להגיע לירושלים בין 07:00 ל-11:00 בבוקר. בשלב מסויים, טור האופנועים תפס נתיב אחד (מתוך השניים) לאורך 12 קילומטרים. :mrgreen:

השאר תגובה