הוזלה בתעריפי ביטוח

מתוצאות המאבק המתוקשר? רוכבים חינם בנתיב האגרה

למי שלא היה ברור, ההתפקדות של האופנוענים לליכוד אינה מיועדת רק להוריד את תעריפי ביטוח החובה לדו גלגליים. אם כבר מכניסים כוח לתוך הפוליטיקה ולממשלה, מדוע שלא לטפל בנושאים נוספים החשובים למגזר? הורדת מסי קנייה, חניות מוסדרות ברחבי הכרכים העירוניים בארץ, אישור לרכיבה בנתיבי תחבורה ציבורית ועוד כהנה וכהנה שינויים נדרשים, מי יותר ומי פחות, במדיניות של המדינה כלפי הרוכבים על אופנועים.

היום בצהריים התפרסמה ידיעה שנראית כמו העתיד הוורוד של כולנו: מדינת ישראל מכירה בחשיבות של הדו גלגליים, לפחות בתחום אחד קטן, ופותרת את הרוכבים מתשלום בנתיב האגרה הצפוי להבנות בכניסה לת"א בשלהי 2010. כשבודקים ומגלים מי עומד מאחורי המהלך, יו"ר וועדת הכלכלה ח"כ אופיר אקוניס ושר התחבורה ישראל כץ, שהיו בעבר אמפתיים למטרותינו, מבינים שייתכן וכבר התחיל המהלך בו המאבק החיובי והמתוקשר נושא פרי.

לידיעה ב-YNET, הקישו כאן

 

4 תגובות

 1. א1

  לא מדוייק,חסה.
  מטב במאבק הוקם למטרת מאבק בנושא ביטוח החובה.וזהו.
  מי שמטפל ומקדם את שאר נושאי הדו"ג בישראל הם הצדיקים של צוות הרשויות של מועדון האופנועים הישראלי.זה נכון גם למקרה הזה והקרדיט שייך אאל"ט בעיקר לבימר.
  זה שבעקבות ההתפקדות פתאום מתחילים להקשיב לנו בליכוד ולדבר יפה זה כבר על הדרך…:)

 2. כRובי

  מי כתב שמטה המאבק אחראי לזה? בחייאת אהוד, תקרא גם את התוכן, לא רק את הכותרת (שאגב, נכתבה עם סימן שאלה, לא כקביעה חד משמעית). 🙄

 3. אוריעייף

  ההתפקדות היא יוזמה של מטה המאבק. אותו מטה מאבק שמדבר רק על הורדת תעריפי הביטוח.

  אני לא בטוח שיש כוונה כרגע לטפל בדברים אחרים, וזו לא המטרה המוצהרת.

 4. א1

  אין כוונה לטפל בדברים אחרים.המטה מטפל בביטוח בלבד.

השאר תגובה