אם מתאמצים, אפשר למצוא כאן מחמאה…

Ynet קובעים בכתבה המסקרת את תערוכת אוטומוטור 2010: "ה-KTM X-Bow היא המכונית המעניינת בתערוכה".

בכתבה, הנפתחת בשאלה "האם התערוכה שווה את מחיר הכרטיס?" (התשובה היא דווקא לא החלטית כמו שגולשי פורומי הרכב חושבים), נקבע כי הקרוס בואו של KTM , כפי שמופיע בכיתוב מתחת לתמונת המכונית, היא "המכונית המעניינת בתערוכה, בתצוגה הכי נידחת,. במהלך הכתבהמפרט הכותב ורושם: "גם כאשר מופיעה כוכבת, דוגמת ה-Xbow הסופר-ספורטיבית של ק.ט.מ, היא חבויה עמוק-עמוק באזור תצוגה קטנטן בביתן דחוס במיוחד.".

האמת? הוא צודק. החלטת מארגני התערוכה לדחוק אותנו לביתן מס' 15 יחד עם חברות שמציגות אביזרי רכב לנכים או כאלו שמוכרות מנויים לעיתונים כאלו או אחרים, קצת מבזה את היוקרה שהרכב הזה יכול היה להביא לתערוכה. בדיעבד, נראה שכל מי שביקר אצלנו בביתן וראה את המכונית, טען כי מקומה היה במרכז ביתן מס' 1 בעל החזות האירופאית, ולא בביתן הדחוס לעייפה שלנו.

מבחינתי, כאחד שתמיד שמח לקצת חיזוקים חיוביים, ההגדרה הזו של Ynet, יחד עם מבקרים רבים בביתן שטענו שהמכונית שהבאנו היא היא האטרקציה האמיתית של התערוכה, לא היו דברים משמחים יותר לשמוע או לקרוא. תשומת הלב התקשורתית אותה חיפשנו בעצם הבאת הרכב ארצה, עם כל המאמצים הכרוכים בכך, עשתה את הגלים הנדרשים וממשיכה לעשות זאת לאורך ימי התערוכה. כיף…

השאר תגובה